Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sansarak Kanyonu turizme açılıyor

20 Ekim, 2009 | 12:13

Sansarak Kanyonu TÜRSAB Güney Marmara BYK Başkanı Mehmet Akkuş ve yürütme kurulu üyeleri, İznik’teki Sansarak Kanyonu’nun yerli ve yabancı turizme açılması için tanıtım kampanyası başlattı.

Sansarak Kanyonu gezisi öncesinde İznik Kaymakamı Nurettin Kakillioğlu`nu ziyaret eden TÜRSAB heyeti, Sansarak Kanyonu hakkında bilgi aldı.

Mehmet Akkuş bölgenin, tarih ve kültürel mirasının yanı sıra coğrafi konumu itibariyle tam bir turizm cenneti olduğunu ifade ederek başta Bursa Valiliği olmak üzere İznik`teki yerel yöneticiler ile işbirliği halinde ilçenin doğal güzelliklerini, başta ülke turizmi olmak üzere yerli ve yabancılara tanıtılması gerektiğini belirtti.

İznik`in tarihi mekanlarını yerinde gezen TÜRSAB heyeti daha sonra, ilçe merkezine 17 km mesafede bulunan Osmanlı köyü Sansarak`a geçti.

Köy muhtarı İbrahim Akbaş ile birlikte Sansarak Kanyonu`ndaki bir saatlik yürüyüşün ardından bölgenin eşsiz manzarasıyla karşılaşan turizmciler, bir süre ortamın keyfini çıkardı. Mehmet Akkuş, kanyonun doğa yürüyüşlerinden hoşlananlar için inanılmaz güzellikte bir yer olduğunu söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
İbrahim Akbaş, iznik, İznik Kaymakamlığı, Mehmet Akkuş, Nurettin Kakillioğlu, Sansarak Kanyonu, Sansarak Kanyonu Turizm, Sansarak Köyü, Sansarak Köyü Muhtarı, Turizm, Turizm Haberleri, Türsab, TÜRSAB Güney Marmara, TÜRSAB Mehmet Akkuş,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları