Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şanghay Otomobil Fuarı kapılarını açtı

24 Nisan, 2015 | 06:36

Şanghay Uluslararası Otomobil Fuarı, kapılarını ziyaretçilere açtı. 18 ülkeden 2 bin civarında firmanın katıldığı fuar, 29 Nisan’a kadar ziyaret edilebilecek.

Çin’in Şanghay kentinde bulunan Hongçiao Ulusal Fuar Merkezi’nde başlayan fuara, 18 ülkeden 2 bin civarında firma katılıyor.

Fuarda bin 343 araç görücüye çıkarken, 103 yeni nesil enerji otomobili ve 47 konsept araç da, ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

NationalTurk’ün haberine göre; Şanghay’da 16’ıncısı düzenlenen Uluslararası Otomobil Fuarı’nda bu yıl mankenlerin yer almaması sebebiyle ilginin geçen yıllara oranla daha düşük olduğu gözlenirken, lüks araçlar ve yeni nesil enerji otomobillerin sergilendiği araç stantlarında gelenlerin yoğun ilgisinin olduğu gözleniyor.

Özellikle Lamborghini, Ferrari, Maseratti, Porsche, Bentley ve Aston Martin gibi lüks araçların sergilendiği stantların önünde araçları yakından görüp incelemek isteyen ziyaretçiler, uzun kuyruklar oluşturuyor.

Cenevre, New York otomobil fuarları ile birlikte dünyanın en çok ilgi çeken araba fuarlarından biri olan Şanghay Uluslararası Otomobil Fuarı, 29 Nisan’a kadar kapılarını ziyaretçilere açık tutacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
araba fuarları, araba fuarları 2015, Bentley, Çin otomobil fuarı, Ferrari, Lamborghini, Maseratti, Otomobil Fuarları, otomobil fuarları 2015, Porsche, Şanghay, Şanghay araba fuarı, Şanghay çin, Şanghay fuar, Şanghay Otomobil Fuarı, Şanghay Uluslararası Otomobil Fuarı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları