Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sanatın Rusya’daki Türk elçileri sergilerini açtı

15 Nisan, 2015 | 10:58

Sanatın Rusya’daki Türk elçileri, Gülsen Soysal-Doğan Soysal çifti, dekoratif cam ve resimlerden oluşan sergierini başkent Moskova’da açtı.

Moskova’da yaşayan sanatçı Gülsen Soysal ve Doğan Soysal’ın dekoratif cam ve resimlerden oluşan sergisi açıldı. Moskova Voloşina Kütüphanesi Kültür Merkezinde 21 Nisan tarihine kadar açık kalacak olan sergisinin açılışı 8 Nisan günü Dışişleri Bakan Yardımcısı Naci Koru ve Büyükelçi Ümit Yardım tarafından yapıldı.

Sergi, Novodeviçi Proyezd Dom 10 (Metro Sportivnaya) adresinde bulunan Voloşina Kütüphane Kültür Merkezi’nde görlebilir.

“Saydam çizgiler” adlı sergide Doğan Soysal’ın sulu boya eserleri ile Gülen Soysal’ın yine saydam bir madde olan cam eserleri harmanlanıyor.

Moskovalife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğan Soysal, Doğan Soysal sergi, Gülsen Soysal, Gülsen Soysal kimdir, Moskova, Moskova haberleri, Moskova kültür sanat, Moskova Rusya, Moskova sanat, Moskova sergi, Moskova turu, Rusya sergi, Rusya-Türkiye, Saydam Çizgiler, Saydam Çizgiler sergisi, Voloşina Kütüphane Kültür Merkezi,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları