Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sanatın Rusya’daki Türk elçileri sergilerini açtı

15 Nisan, 2015 | 10:58

Sanatın Rusya’daki Türk elçileri, Gülsen Soysal-Doğan Soysal çifti, dekoratif cam ve resimlerden oluşan sergierini başkent Moskova’da açtı.

Moskova’da yaşayan sanatçı Gülsen Soysal ve Doğan Soysal’ın dekoratif cam ve resimlerden oluşan sergisi açıldı. Moskova Voloşina Kütüphanesi Kültür Merkezinde 21 Nisan tarihine kadar açık kalacak olan sergisinin açılışı 8 Nisan günü Dışişleri Bakan Yardımcısı Naci Koru ve Büyükelçi Ümit Yardım tarafından yapıldı.

Sergi, Novodeviçi Proyezd Dom 10 (Metro Sportivnaya) adresinde bulunan Voloşina Kütüphane Kültür Merkezi’nde görlebilir.

“Saydam çizgiler” adlı sergide Doğan Soysal’ın sulu boya eserleri ile Gülen Soysal’ın yine saydam bir madde olan cam eserleri harmanlanıyor.

Moskovalife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Doğan Soysal, Doğan Soysal sergi, Gülsen Soysal, Gülsen Soysal kimdir, Moskova, Moskova haberleri, Moskova kültür sanat, Moskova Rusya, Moskova sanat, Moskova sergi, Moskova turu, Rusya sergi, Rusya-Türkiye, Saydam Çizgiler, Saydam Çizgiler sergisi, Voloşina Kütüphane Kültür Merkezi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları