Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sanatçılı Yılbaşı Otelleri / Sanatçıların 2012 yılbaşı programları

29 Kasım, 2011 | 10:31

2012 yılbaşı yurtiçi otellerin programlarının netleştiği bu günlerde sanatçıların sahne alacağı yılbaşı otellerinin satışları da hızla devam ediyor.

Yurtiçi yılbaşı turları ile 2012 yılına unutulmaz bir şekilde girmek isteyenler otellerin sanatçılı programlarını tercih ediyorlar. 2012 yılbaşı programları için sanatçıların sahne alacağı oteller yavaş yavaş belirlenirken, Türkiye’nin en önemli sanatçıları en güzel otellerinde sahne alacaklar.

2012 yılbaşı programları bir çok bölgede birbirinden faklı eğlence ve sanatçı ile kutlanacak. İstanbul, Antalya, Kayak Otelleri ve 2012 Kıbrıs yılbaşı programları ile birbirinden ünlü sanatçı sevenleri ile beraber olacak.
2012 Kıbrıs yılbaşı programları ile de bir çok sanatçı Kıbrıs otellerinde hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatacak.

2012 yılbaşında kim nerede? 2012 Kıbrıs yılbaşı programları

2012 yılbaşı programlarında sanatçılar birbirinden farklı otellerde sahne alacaklar. Yurtiçi yılbaşı otelleri 2012 ‘de sahneye çıkacak olan sanatçılardan bazıları;

Mustafa Ceceli yılbaşı 2012 konseri Goldcity Complex Alanya
Yonca Lodi yılbaşı 2012 konseri Güral Sapanca
Gökhan Tepe yılbaşı 2012 konseri Bursa Almira Hotel
Serdar Ortaç yılbaşı 2012 konser, Cratos Premium Hotel
Linet Acapulco Beach Otel Yılbaşı Konseri
Sezen Aksu yılbaşı konseri ile Savoy Ottoman Palace’ ta sahne alacak

Minik Serçe Sezen Aksu ‘nun yanı sıra Savoy Ottoman Palace Yılbaşı programında Enbe Orkestrası ve Emel Müftüoğlu da sahne alacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2012 Kıbrıs yılbaşı programları, 2012 yılbaşı programları, 2012 yılbaşı yurtiçi otelleri, 2012 yılbaşında kim nerede, Mustafa Ceceli yılbaşı 2012 konseri, Sanatçıların 2012 yılbaşı programları, Sanatçılı Yılbaşı Otelleri, Serdar Ortaç yılbaşı 2012 konser, Sezen Aksu Yılbaşı, Yurtiçi Yılbaşı Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları