Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sanatçı Stas Mihayilov 20. Sanat Yılını Kremlin Sarayı’nda kutlayacak

13 Mart, 2013 | 16:19

Rus müziğinin en önemli isimlerinden olan sanatçı Stas Mihayilov, 20. sanat yılını 15 Mart’ta Kremlin Sarayı’nda Enbe Orkestrası ile kutlayacak.

Rus Sanatçı Stas Mihayilov ‘ un 20. sanat yılı kutlamalarında gerçekleşecek olan konsere Türkiye’den Behzat Gerçeker yönetimindeki ENBE Orkestrası’nı da davet edildi.

Sanatçı Mihayilov ile ENBE Orkestrası ‘nın Kremlin Sarayı ‘nda vereceği konser internetten canlı olarak yayınlanacak. Konseri internet üzerinden yaklaşık 150 milyon kişinin izlemesi bekleniyor.

Kremlin Sarayı’nda Türk Müziği

ENBE Orkestrası Kremlin Sarayı Moskova konseri öncesinde Behzat Gerçeker  “Tabi ki insan heyecanlanıyor, şu anda bile heyecanlıyız. Çünkü Kremlin dünyanın en büyük saraylarından bir tanesi , çok özel bir yer. Orada Michael Jackson gibidünyanın en büyük müzisyenleri konser vermiş. Biz de ENBE Orkestrası’ndaki arkadaşlarımla beraber orada bulunacağız. Orada o anı yaşayacak olmak harika bir duygu.Stas Mihayilov en iyi altın plak ödülünü almış büyük sanatçı. Albümleri milyonlarca satan ve Rusya’da çok sevilen isim. Dolayısıyla orada aynı sahnede olabilmek daha bir çok başka dünyaca ünlü sanatçıyla sahneyi paylaşabilmek bizim için büyük mutluluk. İnşallah orada güzel bir atmosfer içerisinde müziklerimizi paylaşırız müzikseverlerle. Yarın gidiyoruz Moskova’ya, konser öncesi iki prova yapacağız. 15’inde genel prova yapacağız ve heyecanla akşamki konseri bekleyeceğiz”  dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ENBE Orkestrası, ENBE Orkestrası Kremlin Sarayı konseri, kremlin sarayı, Kremlin Sarayı konser, Kremlin Sarayı konseri, Kremlin Sarayı Moskova, Rus Sanatçı, Rus Sanatçı Stas Mihaylov, Stas Mihaylov, Stas Mihaylov 20. Sanat Yılı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları