Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sanatçı Emniyet Müdürü TÜRSAB’ta konferans verecek!

14 Kasım, 2018 | 11:43

Sanatçı Emniyet Müdürü TÜRSAB'ta konferans verecek!

Sanatçı Emniyet Müdürü TÜRSAB’ta konferans verecek. Müzik, resim, Tiyatro, şiir ve kaligrafi gibi sanat dallarına olan hakimiyetiyle dikkat çeken Birinci Sınıf Emniyet Müdürü ve Polis Başmüfettişi Ahmet Sula TÜRSAB’ta Şuur, Özgüven ve Hedef” temalı özel bir konferans verecek.

Müzik, resim, Tiyatro, şiir ve kaligrafi gibi sanat dallarına olan hakimiyetiyle dikkat çeken Birinci Sınıf Emniyet Müdürü ve Polis Başmüfettişi Ahmet Sula TÜRSAB’ta Şuur, Özgüven ve Hedef” temalı özel bir konferans verecek.

Sanatçı Emniyet Müdürü TÜRSAB’ta konferans verecek!

Tiyatro, müzik, resim, şiir ve kaligrafi gibi sanat dallarına olan hakimiyetiyle Türkiye ve dünyada 70 binden fazla sanatseverle bir araya gelen Birinci Sınıf Emniyet Müdürü ve Polis Başmüfettişi Ahmet Sula, TÜRSAB Akademi kapsamında düzenlenecek olan “İnsan ve İletişim” konferansına katılacak.

Sanatçı Emniyet Müdürü, “Şuur, Özgüven ve Hedef” temalı özel konferansı ile 15 Kasım Perşembe günü, 15.00 – 17.00 saatleri arasında, TÜRSAB Genel Merkezi’nde katılımcılarla buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
“Şuur, Ahmet Sula, Özgüven ve Hedef, Polis Başmüfettişi, Sanatçı Emniyet Müdürü, TÜRSAB Genel Merkezi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları