Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sanat Dünyasının Yıldızları Yunanistan’da Ev Alıyor

15 Haziran, 2017 | 09:12
Vatanım Sensin Başrol Oyuncuları Halit Ergenç ve Bergüzar Korel

Vatanım Sensin Başrol Oyuncuları Halit Ergenç ve Bergüzar Korel

Vatanım Sensin başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile eşi Halit Ergenç, oynadıkları dizinin etkisinde kalmış olacaklar ki, Yunanistan’da ev almaya karar vermişler.

Ünlü Çiftten Yurt Dışı Emlak Yatırımı

Kanal D’de yayınlanan ve konusu Osmanlı İmparatorluğu’nun son döneminde Selanik’de görev almış, Kurtuluş Savaşı dönemlerinde bağımsızlık için mücadele etmiş olan Albay Cevdet’in ve ailesinin vatanı için verdiği mücadeleleri anlatan, herkes tarafından sevilen dizi Vatanım Sensin’in başrol oyuncuları Bergüzar Korel ile eşi Halit Ergenç Yunanistan’da ev almaya karar verdiler. Çift, Sakız Adasından 1 milyon 500 TL’ye kadar ev bakıyor. Türkiye’de en çok kazanan oyuncular arasında yer alan Halit Ergenç ile Bergüzar Korel kazançlarını yurt dışı emlak yatırımı yaparak değerlendiriyor. Yunanistan’da gayrimenkul almak için ünlü yunan adası Sakız’ı tercih edecekleri belirtildi.

Yunanistan’da Gayrimenkul Yatırım İçin Bir Çok Türk Vatandaşı Arayışta

 

Yunanistan Gayrimenkul Fiyatları

Yunanistan Gayrimenkul Fiyatları

Son yıllarda Türk vatandaşları Yunanistan’da gayrimenkül fiyatlarının uygun olması sonucunda, yatırımlarını Yunanistan’da değerlendiriyorlar. Yunanistan’da ev almanın bir çok avantajı olmasına rağmen en önemli avantajı ise, Avrupa Birliği vatandaşlığına imkan vermesi bilinmekte. Yurtdışı Emlak satın almak isteyenler genelde Avrupa ülkelerine yoğunluk gösteriyor.

WTS Camps - Yurt Dışı Yaz Kampları
NationalTürk gazetesine önceden açıklamalarda bulunan ve 10 yıldan fazla yurtdışı gayrimenkul satışlarında faaliyet gösteren Aztek Uluslararası Gayrimenkul Şirketinin CEO’su Murat Azakoğlu ise, ” yurtdışı’nda gayrimenkul almak isteyenlere birçok noktada dikkatli olup her türlü kararı doğru vermeleri gerekiyor. İster Atina, Selanik gibi büyük şehirlerde, isterse adalarda olsun, yatırımın amacı doğru strateji için büyük etken” olduğunu belirtmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Atina, Aztek Uluslararası Gayrimenkul, Bergüzar Korel, Halit Ergenç, nationalturk, Selanik, Vatanım Sensin, Yunanistan, Yunanistan Gayrimenkül, yurtdışı emlak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları