Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

San Francisco’ da muhteşem otomobil şovu

10 Temmuz, 2012 | 10:09

Dünyaca ünlü Amerikalı ralli ve drift yarışçısı Ken Block, ABD’nin San Francisco kentinde inanılmaz bir gösteriye imza attı.

Kurucusu olduğu Amerikan spor kıyafetleri firması DC Shoes’un tanıtım filmi ‘Gymkhana 5’ için şoför koltuğuna oturan Ken Block, 650 beygir gücündeki özel yapım Ford Fiesta aracıyla trafiğe kapalı caddelerde şov yaptı. Görüntüler yönetmen Ben Conrad ve ekibi tarafından 4 günde çekildi.

Motokros yarışçısı Travis Pastrana da gösterinin bir kısmına eşlik etti.

Kentin ünlü caddelerini bir pist gibi kullanan Ken Block, 0’dan 60 kilometre hıza 1,8 saniyede çıkan aracıyla yaptığı ustaca dönüşler ve tehlikeli hareketlerle ölüme meydan okudu.

Yollara konulan engeller arasından geçen ve tramvayların etrafından dönen Amerikalı yarışçı, şehrin simge caddelerinden olan dik yokuşlu Lombard sokağında yaptığı uçuşlarla eşsiz görüntüler oluşturdu.

Ralli şampiyonalarında çok sayıda derecesi olan Ken Block, kaykay, kar kayağı ve motokros sporlarında da adından söz ettiriyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Motokros, Motokros yarışçısı Travis Pastrana, San Francisco, San Francisco Haberleri, San Francisco Otomobil Sov, Travis Pastrana,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları