Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

San Clemente Palace Venice Oteli, Kempinski işletecek

10 Kasım, 2015 | 08:54

San Clemente Palace Venice İtalya’nın kanallarıyla ünlü turizm şehri Venedik’te bulunan San Clemente Palace Venice, artık lüks otel zinciri Kempinski tarafından işletilecek.

İşadamı Selim Uyar, Venedik te 150 milyon euroya satın aldığı oteli için işletmecisi olarak Kempinski’yi seçti. İtalya Venedik’te bulunan San Clemente Palace Venedik Oteli, artık lüks otel yönetim zinciri Kempinski işletecek. Permak Group Yönetim Kurulu Başkanı Selim Uyar’ın, 2013’de renovasyon bedeli dahil 150 milyon euro’ya satın aldığı ada otelin yönetimini daha önce St. Regis yapıyordu.

Otelin sahibi Permak Group ve Kempinski otelleri arasında bu amaçla yönetim anlaşması imzalandı. Otel, Venedeik ’te ünlü San Marco Meydanı ’na tekneyle sadece on dakika uzaklıkta bulunuyor. Emlakeki.com sitesinin haberine göre, Şu anda 190 oda ve süite sahip olan tarihi saray otel, 3 Kasım itibariyle Avrupa’nın en eski lüks otel grubunun portföyünde yerini aldı.

Kış sezonunun ardından, 24 Mart 2016 tarihinde San Clemente Palace Kempinski Venice olarak kapılarını açacak olan otel, güzel bahçeler, tarihi anıtlar ve 12. yüzyılda yapılmış güzel bir kilisenin bulunduğu yedi hektardan geniş bir alana yayılmış bu özel adada konuklarını ağırlamaya hazır olacak. En İyi Fiyat ve Servis Avantajıyla Kempinski Otelleri için Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kempinski, Kempinski Otelleri, Permak Group, San Clemente Palace, San Clemente Palace Kempinski, San Clemente Palace Venice,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları