Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Samui’de duvarlı villalar büyük ilgi görüyor

24 Temmuz, 2009 | 18:28

Samui'de duvarlı villalar büyük ilgi görüyor Dünyanın en güzel adası olarak nitelendirilen Koh Samui’de villa turizmi büyük gelişme gösterirken doğadan soyutlanmadan etrafı duvarlarla çevrili villalar da muhafazakar kesimin ilgisini çekiyor.

Tropik adalar içinde canlı gece hayatı, kaliteli otel ve turizm amaçlı villalarıyla fark yaratan Samui’de, hem gözlerden uzak romantik bir tatil geçirmek isteyen, hem de muhafazakar tatilciler için özel seçenekler sunuluyor.

Adadaki etrafı duvarlarla çevrili villalarda aileler huzurlu bir tatil geçirmeyi tercih ederken söz konusu villalarda doğa ve denizle iç içe ortam da korunuyor.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Duvarlı Villa, Duvarlı Villalar, Havuzlu Villalar, Kapalı Villa, Kapalı Villalar, Koh Samui Villa, Özel Villa, Özel Villalar, Private Villa, Samui Villa, Samui Villalar,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları