Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Samui, Pattaya ve Phuket için rahatlatan açıklama!

04 Haziran, 2014 | 12:57

Tayland askeri yönetimi, turizm bölgeleri olan Samui, Pattaya ve Phuket adalarında başta gece sokağa çıkma yasağı olmak üzere bütün yasakları kaldırdı.

Tayland Ulusal Konseyi (NCPO) turistik bölgelerdeki yasakları kaldırdığını duyurdu. Özellikle turizm faaliyetlerinin yoğun olarak yaşandığı Samui, Pattaya ve Phuket adalarındaki gece sokağa çıkma yasakları kaldırıldı.

PHUKET ADASI TURLARI İÇİN TIKLAYIN

Daha önce anti darbe faaliyetleri için konan yasakların çok kısa süreceği zaten konsey tarafından belirtilmişti. Avrupa ve Amerikalı turizm acentaları yeniden tur seferlerini bugünden itibaren düzenlemeye başladılar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Pattaya, Samui, Tayland, Tayland Askeri Darbe, Tayland Haberleri, Tayland Samui Haberleri, Tayland Turizm, Tayland Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları