Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Samsung’tan 12 megapiksel kameralı telefon

25 Nisan, 2009 | 13:35

Samsung 12 Megapiksel Kameralı Telefon Samsung tarafından üretilen PL serisi dijital fotoğraf makinelerine bir yenisi eklendi. PL65 model numaralı yeni kamera 12 megapiksel çözünürlük ve 5x optik yakınlaştırma özelliklerine sahip.

Giriş ve orta seviye modelleriyle görüntüleme alanında da iddialı markalardan biri olan Samsung, PL serisini yeni bir modelle genişletti. PL65 model numaralı yeni dijital kamera arka tarafındaki 7.6 cm (3 inç) büyüklüğündeki LCD ekranı ile rahat bir kullanım sunmayı hedefliyor. Cihazın üzerinde bulunan ışık algılayıcısı sayesinde ekran aydınlatmasını ortama göre otomatik olarak ayarlayan PL65, hem pilden tasarruf sağlıyor hem de kullanıcının duruma göre ekran ışığı ayarı yapma gereksinimini ortadan kaldırıyor.

Samsung PL65 titremelerden kaynaklanan bulanıklığı engellemek adına çift görüntü sabitleme teknolojisini bünyesinde barındırıyor. Bu özellik sayesinde ISO değerini 3200’e kadar çıkarabilen kamera az ışıklı ortamlarda çekim açısından avantajlı. Tecrübesiz kullanıcıları daha iyi yönlendirmek adına kadraj asistanı da sunan kamera toplam 12.2 megapiksel çözünürlükte görüntü kaydedebilen bir dijital algılayıcı ile çalışıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dijital Fotoğraf Makinesi, Megapiksel, Samsung, Samsung Telefon Modelleri, Teknoloji Haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları