Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“Samsung Duyan Eller” projesine tüm dünyadan büyük ilgi (Video)

08 Nisan, 2015 | 12:02

Samsung Duyan Eller

Samsung Türkiye’nin bir süre önce gösterime sunduğu ‘Samsung Duyan Eller’ tanıtım filmi rekora koşuyor. Sosyal mecralarda 30 milyona yakın kişi tarafından izlenen video dünyada da ses getirdi. (Video)

Samsung Electronics Türkiye, işitme engelli bireylerin karşılaştıkları zorluklara dikkat çeken “Samsung Duyan Eller” tanıtım filmiyle tüm dünyada milyonlarca kişiye ulaşmayı başardı. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran “Samsung Duyan Eller” reklam filmi sadece Türkiye’de değil dünyanın birçok ülkesinde de örnek uygulamalar arasında gösterildi.

“Her şey Muharrem’e engelsiz bir gün yaşatmak için” başlığıyla paylaşılan ve milyonlarca kişinin izlediği film dijital ve görsel medyada “Yılın En Duygusal Sürprizi” olarak nitelendirildi.

Samsung Electronics Türkiye Başkanı Yoonie Joung “Samsung Türkiye’de doğan Samsung Duyan Eller her aşaması ile bizlerde, devamında ise tanıtım kampanyasıyla toplumda ve hatta buralardan çok uzaklarda gerek Kore’de gerek dünyanın farklı noktalarında çok önemli bir farkındalığın oluşmasına fayda sağladı” ifadelerini kullandı.

Yoonie Joung şöyle devam etti:

“Yeniliklerimizi ve hizmetlerimizi toplumun her kesimine ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu doğrultuda, Samsung Türkiye olarak işitme engelli kullanıcılarımızın iletişimdeki bariyerlerini kaldırmak üzere görüntülü çağrı merkezimiz ‘Samsung Duyan Eller’i hayata geçirdik. Samsung Türkiye’de doğan Samsung Duyan Eller her aşaması ile bizlerde, devamında ise tanıtım kampanyasıyla toplumda ve hatta buralardan çok uzaklarda gerek Kore’de gerek dünyanın farklı noktalarında çok önemli bir farkındalığın oluşmasına vesile oldu. Çalışmanın gördüğü bu yüksek ilgiden ve bu konuda aldığımız dönüşlerden ötürü çok mutluyuz.”

İşte tüm dünyada ses getiren Samsung Duyan Eller tanıtım filmi;

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Muharrem, muharrem duyan eller, Samsung, samsung duyan eller, samsung duyan eller reklamı, samsung duyan eller video, samsung muharrem, samsung muharrem reklamı, samsung muharrem video, samsung reklamı, samsung türkiye, samsung türkiye video,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları