Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şampiyonlar Ligi’nde yarı final eşleşmeleri belli oldu

13 Nisan, 2018 | 18:13

Şampiyonlar ligi yarı final kuraları çekildi

Şampiyonlar Ligi’nde yarı final kuraları Nyon’da çekildi. Devler Ligi’nin son şampiyonu Real Madrid, Alman devi Bayern Münih ile eşleşti. Barcelona’yı kupa dışına iten Cengiz Ünder’in formasını giydiği Roma ise Liverpool’un rakibi oldu. Şampiyonlar Ligi yarı final maçları 24-25 Nisan ile 1-2 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

Şampiyonlar Ligi’nde yarı final kuraları Nyon’da çekildi. Devler Lİgi’nin son şampiyonu Real Madrid, Alman devi Bayern Münih ile eşleşti. Barcelona’yı kupa dışına iten Cengiz Ünder’in formasını giydiği Roma ise Liverpool’un rakibi oldu. Şampiyonlar Ligi yarı final maçları 24-25 Nisan ile 1-2 Mayıs tarihlerinde oynanacak.

Futbolunun Avrupa’daki bir numaralı organizasyonu UEFA Şampiyonlar Ligi’nde yarı finaller belirlendi.

Şampiyonlar Ligi’nde yarı final eşleşmeleri belli oldu

İsviçre’nin Nyon şehrindeki UEFA Genel Merkezi’nde gerçekleştirilen kura çekiminin ardından yarı final turunda eşleşmeler belli oldu.

Şampiyonlar Ligi’nin son şampi̇yonu İspanyol devi Real Madrid, Almanya’nın Bayern Münih takımıyla eşleşti. Bu dev mücadelenin ilk ayağı Almanya’da oynanacak.

Cengiz Ünder’in Roma’sı Liverpool’la eşleşti

Yarı finalin diğer karşılaşmasında ise İngiltere ekibi Liverpool ile milli futbolcumuz Cengiz Ünder’in de forma giydiği İtalya temsilcisi Roma karşılaşacak. İki takım arasındaki ilk mücadele İngiltere’de gerçekleştirilecek.

Devler Ligi yarı finalinde ilk karşılaşmalar 24-25 Nisan’da, rövanşlar ise 1-2 Mayıs’ta oynanacak. Şampiyonlar Ligi finali ise 26 Mayıs’ta Ukrayna’nın başkenti Kiev’deki Olimpiyat Stadı’nda oynanacak.

Şampiyonlar Ligi yarı final eşleşmeleri:

Bayern Münih – Real Madrid
Liverpool – Roma

Yarı finalde oynanacak Bayern Münih-Real Madrid eşleşmesinden galip çıkacak takım, 26 Mayıs’ta Kiev’de oynanacak finalde ev sahibi statüsünde olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bayern Münih - Real Madrid, Devler Ligi, İsviçre, Kiev Olimpiyat Stadı, Liverpool - Roma, Nyon, Şampiyonlar Ligi yarı final, UEFA Genel Merkezi, Yarı Final eşleşmeleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları