Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şampiyonlar Ligi final maç turlarına yoğun ilgi

22 Mart, 2011 | 19:37

Şampiyonlar Ligi final maçlarına kısa bir zaman kaldı. Şampiyonlar Ligi final maçları için geri sayım başlarken, futbolseverler dört gözle karşılaşmaları bekliyor.

Şampiyonlar Ligi Çeyrek final ilk maçları 5 – 6 Nisan’da , rövanş maçları ise 12 – 13 Nisan’da oynanacak. Şampiyonlar Ligi çeyrek final maçlarına az bir zaman kala futbolseverler, seyahat organizasyonlarına ağırlık veriyor.

Futbolseverler, dev karşılaşmaları izlemek için rezervasyonlarını yaptırırken, seyahat acenteleri kişileri geç kalmamaları konusunda uyarıyor. Büyük bir talebin olduğu bilinen Şampiyonlar Ligi final maçları için biletlerin yakın zamanda tükeneceği söyleniyor.

Şampiyonlar Ligi final maçları bilet fiyatları kategorilere göre değişirken, en düşük kategori fiyatı 195 Euro ‘dan başlayıp 395 Euroya kadar çıkıyor.

Şampiyonlar Ligi final maç turlarına yoğun ilgi

Şampiyonlar Ligi final maç turları için çok talep olduğunu söyleyen tur şirketleri, birçok rezervasyon yaptıklarını daha da rezervasyon almaya devam ettiklerini vurguluyorlar. Şampiyonlar Ligi final maç turlarına katılmak isteyenlerin yer bulabilmek için acele etmeleri de gerekiyor.

Maç biletlerini de temin eden tur şirketleri, futbol severleri güvenilir yerlerden bilet almaları konusunda uyarıyorlar. Yabancı satış sitelerinden bilet temin etmenin riskli olduğunu ve bir garanti teşkil etmediğini söyleyen tur şirketleri maç biletlerini yurtdışındaki kontakları sayesinde elde ediyorlar.

Tabiki Şampiyonlar Ligi final maçları biletlerinin yanı sıra, futbolseverlerin otel ve uçak bileti fiyatlarını da düşünmeleri gerekiyor.

İşte çeyrek ve yarı final eşleşmeleri:

5 – 6 Nisan Salı ve Çarşamba

1. Maç: Real Madrid (İspanya) – Tottenham (İngiltere)
2. Maç: Chelsea (İngiltere) – Manchester United (İngiltere)
3. Maç: Barcelona (İspanya) – Shakhtar Donetsk (Ukrayna)
4. Maç: İnter (İtalya) – Schalke (Almanya)

Şampiyonlar Ligi’nde yarı final eşleşmeleri de belli oldu. Çeyrek final eşleşmesinde 1. maç ile 3. maçtan, 2. maç ile de 4. maçtan turu geçen takımlar yarı finalde birbirleriyle eşleşecekler.

26 – 27 Nisan Salı ve Çarşamba

İnter (İtalya) / Schalke (almanya) – Chelsea (İngiltere) / Manchester United (İngiltere)
Real Madrid (İspanya) / Tottenham (İngiltere) – Barcelona (İspanya) – Shakhtar Donetsk (Ukrayna).

Şampiyonlar Ligi’nde yarı final maçlarının ilk ayağı ise 26 – 27 Nisan’da, rövanşları da 3 – 4 Mayıs’ta oynanacak ve finale kalacak takımlar belli olacak.

Bilindiği gibi final maçı 28 Mayıs’ta Londra’daki tarihi Wembley Stadı’nda oynanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ispanya maç turları, maç turları, Real Madrid Tottenham maçı, Şampiyonlar Ligi, Şampiyonlar Ligi çeyrek final, Şampiyonlar Ligi final maç, Şampiyonlar Ligi final maç turları, Şampiyonlar Ligi final maçları, Şampiyonlar Ligi Maç turları, Şampiyonlar Ligi Maçları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları