Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Samba okulları Rio Karnavalı için hazırlanıyor

02 Şubat, 2015 | 15:14

Brezilya’nın dünyaca ünlü karnavalı Rio, geldi çattı. Birbirinden renkli görüntülere sahne olan Rio Karnavalı için kentte geri sayım devam ederken samba okulları da tüm ciddiyetleri ile hazırlıklarını sürdürüyor.

Bu yıl 13 Şubat’ta başlayacak ve 18 Şubat’a kadar sürecek olan dünyanın en renkli festivallerinden Rio için hazırlıklar sürüyor.

Samba okulları her yıl olduğu gibi bu yıl da sergileyecekleri muhteşem şovlar için provalarına aralıksız devam ediyor. Binlerce müzisyen, dansçı ve gösteri sanatçısı, üyesi oldukları samba okullarını temsilen provalarda yerini alıyor. Samba okullarının provaları da en az karnaval kadar coşkulu geçiyor.

Öte yandan Rio’nun 14 Şubat Sevgililer Günü‘ne denk gelmesi karnavala farklı bir renk katacak. Sevgililer gününde farklı bir deneyim yaşamak isteyen milyonlarca çift, şimdiden Brezilya’nın yolunu tuttu bile…

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya Karnaval, Brezilya Samba, Brezilya turu, Rio Karnavalı, rio karnavalı 2015, Rio Karnavalı Brezilya, Rio karnavalı dans, Rio Karnavalı kıyafet, Rio karnavalı ne zaman, Rio Karnavalı samba, Rio karnavalı turu, Samba, samba brezilya, Samba Okulları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları