Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Samba ateşine yağmur da engel olamadı

03 Şubat, 2015 | 10:08

Brezilya’nın Rio kentinde 13 Şubat’ta başlayacak Rio Karnavalı için hazırlıklarını sürdüren samba okulları, şiddetli yağışı aldırış etmiyor.

Brezilya‘nın dünyaca ünlü karnavalı Rio için geri sayımın sonuna gelindi. Her yıl olduğu gibi samba okullarının muhteşem şovları ile görsel şölen yaşatacağı karnaval öncesi, Brezilya’da şiddetli yağış etkili oluyor. Deyim yerindeyse samba ateşini şiddetli  yağmur bile söndüremiyor.

Ülkeye gelen turistlere unutamayacakları bir deneyim yaşatmak isteyen samba okulları, yağmura aldırış etmeden hazırlıklarına devam ediyor. Rio de Janeiro kentinin sokakları, karnavala sayılı günler kala renkli görüntülere sahne olmaya başladı bile. Provaları dahi en az festivali kadar renkli olan Rio Karnavalı 13 Şubat’ta başlayacak.

Rio Karnavalı Hakkında Detaylı Bilgi İçin Tıklayın

Sao Paulo

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brezilya, Brezilya haberleri, Brezilya Karnaval, brezilya rio, Brezilya Rio de Janeiro, Brezilya tatil, Brezilya turu, Rio De Janeiro, Rio de Janeiro 2015, Rio De Janeiro Karnaval, Rio de Janeiro turu, Rio Karnavalı, rio karnavalı 2015, Rio Karnavalı samba, Rio Karnavalı samba okulları, Rio karnavalı turu, Rio Karnavalı yağmur, Samba ateşi, Samba Okulları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları