Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Salsa Cha Cha ve Latin Amerika Yılbaşı Turları

29 Kasım, 2014 | 10:14

Latin Amerika Yılbaşı Turları Küba Brezilya Meksika

2015 yurtdışı yılbaşı turları bu sene seyahat etmeyi sevenlere birbirinden farklı alternatifler sunuyor. Küba, Brezilya, Meksika Latin Amerika Yılbaşı Turları sınırsız eğlence ve muhteşem doğasıyla dünyanın ilgisini çekiyor.

Latin Amerika turlarında hem farklı kültürler tanımak hem de dünyanın farklı yerlerinde yeni yıla merhaba demek isteyenlerin tercihi bu sene Latin Amerika Yılbaşı Turları.

Son yılların gözdesi; Küba Yılbaşı Turları

Küba Yılbaşı Turları Karayipler’ de bir küçük cennet Küba.

Yılbaşı tatilini unutulmaz kılmak isteyen tatilcilerin ilk sıradaki tercihi Küba Yılbaşı Turları.

Türkiye’de kış atında yılbaşını kutlamak istyemeyenler yeni yılda sıcak iklimin hüküm sürdüğü bölge olan Küba Yılbaşı Turları için şimdiden rezervasyon yapmaya başladılar.

Küba turları, Dünyanın en meşhur purosu, Latin Amerika ‘ nın karşı konulmaz sabahın müzik tınaları ile misafirperver insanların ülkesine tatilcileri davet ediyor.

Bir açık hava müzesini andıran Küba turları unutulmaz tatil yaşamak isteyenlerin tercih sebebi. Meşhur Mojito, Cuba Libre kokteylleri, purosu,  palmiye ağaçlı kumsallarıyla Küba Yılbaşı Turları tatilcilere yeni yıla muhteşem başlangıç sunuyor.

Salsa’ nın cenneti olan Brezilya Yılbaşı Turları

Brezilya Yılbaşı turları ile sınırsız eğlenceye ortak olmak isteyenlerin tur kayıtlarını çoktan yaptırmaya başladılar. Brezilya’da yılbaşı kutlamak isteyenler Copacabana plajına adeta akın ediyor.

Brezilya turları hem eğlence hem de deniz kum güneş tatili için en uygun olanlardan bir tanesidir. Küba yılbaşı turlarında olduğu gibi Brezilya Yılbaşı Turlarını yine sıcak hava da yeni yıla girmek isteyenler tercih ediyorlar.

Meksika Yılbaşı Turları Meksika Yılbaşı Turlarının hediyesi Davdi Guetta

Meksika yılbaşı turları ile Cancun’ a seyahat edecek olanların 2015 yılbaşı hediyesi David Guetta olacak. Meksika yılbaşı turları dünyanın kültür miraslarını ziyaret etmek, eğlenceye, deniz ve güneşe doyarken dünyanın en kaliteli tekilalarını tatmak isteyenler tarafından tercih ediliyor.

David Guetta Yılbaşı turları konseri kapsamında 31 Aralık 2014 te Cancun’ da müziğiyle dünyayı sallayacak

Azteklerin izinde hem kültürel bir seyahat gerçekleştirmek hem de sınırsız eğlenceye katılmak isteyenlerin tercihi olan Meksika turları çeşitli alternatifler ile herkese hitap ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2015 yurtdışı yılbaşı turları, Brezilya Copacabana plajı, Brezilya turları, brezilya yılbaşı, Brezilya Yılbaşı Turları, Copacabana plajı, David Guetta, David Guetta 2015, David Guetta 2015 konserleri, David Guetta Yılbaşı konser, Küba Turları, küba yılbaşı, Küba Yılbaşı Turları, latin amerika turları, Latin Amerika Yılbaşı, Latin Amerika Yılbaşı Turları, Meksika, Meksika cancun, Meksika turları, meksika yılbaşı, Meksika Yılbaşı Turları,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları