Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sakin plajları ve gizli koyları ile Formentera tatili

28 Ağustos, 2014 | 12:41

İspanyol adası Formentera, ünlülerin gözde tatil destinasyonu. Son olarak başarılı oyuncu Liv Tyler,  adanın keyfini çıkaranlar kervanına eklendi.

1996 yılında “Çalınmış Güzellik” filmiyle genç yaşta sinema tarihine damga vuran Liv Tyler, sevgilisi Dave Gardner ile birlikte Formentera’da tatil yapıyor.

Formentera’nın sakin plajları, küçük gizli koyları, kristal berraklığındaki denizi ve masmavi gökyüzü ile stresten uzak bir tatil geçiren Liv Tyler, kalça ve bel bölgesinde toplanan fazla kilolarıyla dikkat çekti.

Akdeniz mutfağının en leziz yemeklerini bulabileceğiniz Formentera’da dünyanın en ünlü şaraplarını da tatmak mümkün. Tyler ve sevgilisi, eşsiz manzaralar eşliğinde tekne turlarının düzenlendiği adanın tüm nimetlerinden faydalanıyor.

İSPANYOL ADALARI TATİLİ İÇİN TIKLAYIN

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Formentera, Formentera adası, Formentera ispanya, Formentera tatil, İspanya, İspanya Adaları, ispanya tatil, İspanya Tatili, İspanya Turu, İspanyol Adaları, liv tyler, Liv Tyler Formentera, Liv Tyler haberleri, Liv Tyler ispanya, Liv Tyler seksi, Liv Tyler tatil,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları