Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şahenk ve Bilgili’nin projesi Galataport, Fransa’daki MAPIC 2018’de tanıtıldı!

17 Kasım, 2018 | 11:27

Şahenk ve Bilgili'nin projesi Galataport, Fransa'daki MAPIC 2018'de tanıtıldı!

Şahenk ve Bilgili’nin projesi Galataport, Fransa’daki MAPIC 2018’de tanıtıldı. Ferih Şahenk’in Doğuş Grubu ile Serdar Bilgili’nin sahibi olduğu Bilgili Holding’in ortaklığı ile yürüttüğü Galataport Projesi, Fransa’daki MAPIC 2018’de tanıtıldı.

Doğuş Grubu ve Bilgili Holding’in Galataport Projesi, perakende ve gayrimenkul alanında dünya çapındaki en önemli fuarlar arasında gösterilen MAPIC 2018’de ilk kez yer aldı.

Şahenk ve Bilgili’nin projesi Galataport, Fransa’daki MAPIC 2018’de tanıtıldı

Galataport Projesi, 14-16 Kasım tarihleri arasında Fransa’nın ünlü şehri Cannes’da düzenlenen MAPIC 2018’e Türkiye’den katılan tek yatırımcı oldu.

80 ülkeden 9000’e yakın katılımcı ve 2000’in üzerinde markayı ağırlayan MAPIC 2018’de, Galataport Projesi’nin konsept detayları katılımcılara anlatıldı. Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. Genel Müdürü Erdem Tavas, dünyaca ünlü marka ve geliştiricilerin bulunduğu “Retail, A Booster for Tourism” oturumunun konuşmacıları arasında yer aldı.

“Kültür, sanat ve tasarım merkezi olacak”

Fuar kapsamında Galataport İstanbul Liman İşletmeciliği ve Yatırımları A.Ş. Yönetimi adına konuşan Erdem Tavas, Galataport’un bir gayrimenkul projesinin ötesinde olduğunun altını çizerek, “Galataport, içerisinde barındırdığı kruvaziyer limanı, sahasında bulunan müzeler ve yeni geliştirilecek alışveriş, yeme-içme birimleri ve ofis alanları ile dünyanın önde gelen lüks otel zincirlerinden birinin yer alacağı, sadece Türkiye ekonomisine değil ülke turizmine de önemli katkıları olacak bir yatırım.

Şehrin yeni kültür-sanat ve tasarım merkezi olacak projeyi, sektörün en önemli fuarlarından biri olan MAPIC’te ilk defa tanıtıyor olmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyduk. Fuarda, hem İstanbul’u hem de projemizi tanıtma fırsatı bulurken, birçok yerli ve yabancı marka ile de konsept ve planlamalarımızı paylaştık. Galataport, yaptığımız görüşmelerde büyük ilgi gördü.” açıklamasında bulundu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
A Booster for Tourism, Bilgili Holding, Doğuş Holding, Erdem Tavas, Ferit Şahenk, Fransa cannes, Galataport Projesi, MAPIC 2018, Retail, Serdar Bilgili,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları