Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şahan Gökbakar’dan Maldivler partisi

04 Aralık, 2013 | 13:05

Recep İvedik Maldivler

Recep İvedik serisinin son filminin çekimleri Maldivler’de tamamlandı. Çekimlerin tamamlanmasını Şahan Gökbakar ve ekibi Maldivler’de düzenlenen kumsal partisiyle kutladı.

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar yeni filmi ‘Recep İvedik 4’ün çekimlerinin tamamlanmasını, Maldivler‘de düzenlenen kumsal partisiyle kutladı. Hatırlanacağı gibi Recep İvedik 4’ün çekimleri İstanbul Bağcılar’da başlamış, daha sonra Maldivler’de devam etmişti. Kasım ayı başında tüm ekip Maldivler’e giderek çekimleri tamamlamıştı.

Şahan Gökbakar, “Recep İvedik” serisinin yeni filminde İvedik’e “Survivor” macerası yaşatacak. Çekimlerin ardından Şahan Gökbakar, Maldivler’de tüm ekibin katıldığı bir parti düzenlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler, maldivler haberler, maldivler haberleri, maldivler parti, recep ivedik, recep ivedik 4, recep ivedik 4 maldivler, recep ivedik maldivler, recep ivedik ne zaman vizyona giriyor, şahan gökbakar, şahan gökbakar maldivler,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları