Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şahan Gökbakar’dan Maldivler partisi

04 Aralık, 2013 | 13:05

Recep İvedik Maldivler

Recep İvedik serisinin son filminin çekimleri Maldivler’de tamamlandı. Çekimlerin tamamlanmasını Şahan Gökbakar ve ekibi Maldivler’de düzenlenen kumsal partisiyle kutladı.

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar yeni filmi ‘Recep İvedik 4’ün çekimlerinin tamamlanmasını, Maldivler‘de düzenlenen kumsal partisiyle kutladı. Hatırlanacağı gibi Recep İvedik 4’ün çekimleri İstanbul Bağcılar’da başlamış, daha sonra Maldivler’de devam etmişti. Kasım ayı başında tüm ekip Maldivler’e giderek çekimleri tamamlamıştı.

Şahan Gökbakar, “Recep İvedik” serisinin yeni filminde İvedik’e “Survivor” macerası yaşatacak. Çekimlerin ardından Şahan Gökbakar, Maldivler’de tüm ekibin katıldığı bir parti düzenlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler, maldivler haberler, maldivler haberleri, maldivler parti, recep ivedik, recep ivedik 4, recep ivedik 4 maldivler, recep ivedik maldivler, recep ivedik ne zaman vizyona giriyor, şahan gökbakar, şahan gökbakar maldivler,

Turizm Yorumları

 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları