Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şahan Gökbakar’dan Maldivler partisi

04 Aralık, 2013 | 13:05

Recep İvedik Maldivler

Recep İvedik serisinin son filminin çekimleri Maldivler’de tamamlandı. Çekimlerin tamamlanmasını Şahan Gökbakar ve ekibi Maldivler’de düzenlenen kumsal partisiyle kutladı.

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar yeni filmi ‘Recep İvedik 4’ün çekimlerinin tamamlanmasını, Maldivler‘de düzenlenen kumsal partisiyle kutladı. Hatırlanacağı gibi Recep İvedik 4’ün çekimleri İstanbul Bağcılar’da başlamış, daha sonra Maldivler’de devam etmişti. Kasım ayı başında tüm ekip Maldivler’e giderek çekimleri tamamlamıştı.

Şahan Gökbakar, “Recep İvedik” serisinin yeni filminde İvedik’e “Survivor” macerası yaşatacak. Çekimlerin ardından Şahan Gökbakar, Maldivler’de tüm ekibin katıldığı bir parti düzenlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Maldivler, maldivler haberler, maldivler haberleri, maldivler parti, recep ivedik, recep ivedik 4, recep ivedik 4 maldivler, recep ivedik maldivler, recep ivedik ne zaman vizyona giriyor, şahan gökbakar, şahan gökbakar maldivler,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları