Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sağlık Turizmi sektörü İstanbul’da buluşuyor

04 Kasım, 2015 | 11:16

Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi 7. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi, Türkiye Sağlık Turizmi Derneği tarafından 18-21 Kasım tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi, 18-21 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul’da Silence İstanbul Hotel & Kongre Merkezi’nde 7’nci kez düzenlenecek.

Ana teması “Sağlık Turizminde Destinasyon Oluşturulması ve Yönetimi” olarak belirelenen kongrenin; Türkiye’de sağlık turizmi destinasyonların oluşturulması ve bütüncül pazarlaması konusunda vizyon ve sinerji oluşturması amaçlanıyor. Kongrede dünyada başarılı olmuş destinasyonlar değerlendirilecek ve Türkiye’deki destinasyonlar için yapılması gerekenler ele alınacak.

Kongreye yurtiçi ve yurtdışından üst düzey katılım için rezervasyonlar yapıldı. 20 ülke sağlık bakanı, müsteşarı veya üst düzey bürokrat düzeyinde temsil edilecek. Kongreye, Türkiye ve komşu ülkeler ile Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Orta Asya ve Rusya’dan doktorlar, aracı kuruluş temsilcileri, sağlık turizmi yatırımcıları, hastane temsilcileri, üniversite temsilcileri, termal tesis yöneticileri, yaşlı bakım merkezi yöneticileri, acenteler, sigorta firmaları, STK başkanları, yatırımcılar ile ilgili bakanlar ve üst düzey bürokratlar katılacak. Kongreye toplam 700 kişi katılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sağlık Turizmi, Sağlık Turizmi Derneği, Sağlık Turizmi Kongresi, Türkiye Sağlık Turizmi, Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları