Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sağlık Turizmi sektörü İstanbul’da buluşuyor

04 Kasım, 2015 | 11:16

Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi 7. Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi, Türkiye Sağlık Turizmi Derneği tarafından 18-21 Kasım tarihlerinde İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi, 18-21 Kasım 2015 tarihlerinde İstanbul’da Silence İstanbul Hotel & Kongre Merkezi’nde 7’nci kez düzenlenecek.

Ana teması “Sağlık Turizminde Destinasyon Oluşturulması ve Yönetimi” olarak belirelenen kongrenin; Türkiye’de sağlık turizmi destinasyonların oluşturulması ve bütüncül pazarlaması konusunda vizyon ve sinerji oluşturması amaçlanıyor. Kongrede dünyada başarılı olmuş destinasyonlar değerlendirilecek ve Türkiye’deki destinasyonlar için yapılması gerekenler ele alınacak.

Kongreye yurtiçi ve yurtdışından üst düzey katılım için rezervasyonlar yapıldı. 20 ülke sağlık bakanı, müsteşarı veya üst düzey bürokrat düzeyinde temsil edilecek. Kongreye, Türkiye ve komşu ülkeler ile Avrupa, Balkanlar, Kuzey Afrika, Ortadoğu, Orta Asya ve Rusya’dan doktorlar, aracı kuruluş temsilcileri, sağlık turizmi yatırımcıları, hastane temsilcileri, üniversite temsilcileri, termal tesis yöneticileri, yaşlı bakım merkezi yöneticileri, acenteler, sigorta firmaları, STK başkanları, yatırımcılar ile ilgili bakanlar ve üst düzey bürokratlar katılacak. Kongreye toplam 700 kişi katılması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Sağlık Turizmi, Sağlık Turizmi Derneği, Sağlık Turizmi Kongresi, Türkiye Sağlık Turizmi, Uluslararası Sağlık Turizmi Kongresi,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları