Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Safranbolu’ya Çin’den ödül

30 Nisan, 2009 | 16:56

Safranbolu evleri Safranbolu evleri, dünyanın ilgisini çekmeye devam ediyor.

Çin’in Şanghay kentindeki Dünya Turizm Fuarı (World Tourism Fair)’e Safranbolu evleri konsepti ve el sanatları sergisi ile katılan Türkiye, ‘En iyi tatil destinasyonu’ ödülünü aldı.

Bu yıl 6.sı yapılan fuarda Türkiye, fuar yönetimince oluşturulan jürinin yaptığı değerlendirmede, ‘En iyi tatil destinasyonu ödülünü’ (Best Leisure Tour Destination) aldı. Jüri üyeleri arasında Çin’in tanınmış film yönetmenleri, yazarlar ve seyahat sektörü temsilcileri bulunuyordu.

Fuarın açılış gecesi yapılan törende ödülü alan Pekin Büyükelçiliği Kültür ve Tanıtma müşaviri Oğuzhan Yurteri, ayrıca fuar idaresince her yıl düzenlenen Yurtdışı Seyahatler Semineri’ne (OTF – Outbound Tourism Forum) katılarak ‘Global Kriz ve Turizm” başlıklı bir konuşma yaptı. Foruma çeşitli ülkelerin turizm ofisleri, Çin ulusal ve yerel turizm idareleri temsilcileri ile çok sayıda izleyici ve Çin basını katıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Best Leisure Tour Testination, Çin, Dünya Turizm Fuarı, Oğuzhan Yurteri, Safranbolu evleri, Şanghay, Turizm Tatil Seyahat, World Tourism Fair,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları