Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Safranbolu Zalifre otelde yangın

19 Nisan, 2010 | 16:13

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde 3 yıldızlı Zalifre adlı otelin çatısında yangın çıktı.

Kıranköy mevkisinde tarihi Safranbolu evi görünümünde inşa edilerek hizmet veren Zalifre Otelde çıkan yangın nedeniyle otelin yanındaki Zarif Kız Öğrenci Yurdu ve 2 ev tahliye edildi.

Ahşap binada kısa sürede büyüyen alevler, Karabük ve Safranbolu belediyelerinin yanı sıra Karabük Orman İşletme Müdürlüğü, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları ile 125. Jandarma Er Eğitim Alayı’na bağlı itfaiye ekiplerince kontrol altına alınarak söndürüldü.

Yangına müdahale etmeye çalışırken dumandan etkilenen otel müdürü Özkan Türkmen ile kimliği öğrenilemeyen personelin Karabük Devlet Hastanesinde tedavisinin sürdürüldüğü bildirildi.

Çatısı ve üst katlarındaki bazı odalar hasar gören otelde yangına bacadan çıkan kıvılcımın neden olduğu düşünülüyor. Otelde hasar tespit çalışmaları devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3 Yıldızlı Zalifre Otel, Karabük Devlet Hastanesi, Karabük Orman İşletme Müdürlüğü, Karabük Zalifre Otel, Safranbolu Otelleri, Safranbolu Zalifre otel, Safranbolu Zalifre otel Yangın, Zalifre Otel, Zalifre Otel Yangın, Zalifre Safranbolu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları