Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Safranbolu Zalifre otelde yangın

19 Nisan, 2010 | 16:13

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde 3 yıldızlı Zalifre adlı otelin çatısında yangın çıktı.

Kıranköy mevkisinde tarihi Safranbolu evi görünümünde inşa edilerek hizmet veren Zalifre Otelde çıkan yangın nedeniyle otelin yanındaki Zarif Kız Öğrenci Yurdu ve 2 ev tahliye edildi.

Ahşap binada kısa sürede büyüyen alevler, Karabük ve Safranbolu belediyelerinin yanı sıra Karabük Orman İşletme Müdürlüğü, Karabük Demir ve Çelik Fabrikaları ile 125. Jandarma Er Eğitim Alayı’na bağlı itfaiye ekiplerince kontrol altına alınarak söndürüldü.

Yangına müdahale etmeye çalışırken dumandan etkilenen otel müdürü Özkan Türkmen ile kimliği öğrenilemeyen personelin Karabük Devlet Hastanesinde tedavisinin sürdürüldüğü bildirildi.

Çatısı ve üst katlarındaki bazı odalar hasar gören otelde yangına bacadan çıkan kıvılcımın neden olduğu düşünülüyor. Otelde hasar tespit çalışmaları devam ediyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
3 Yıldızlı Zalifre Otel, Karabük Devlet Hastanesi, Karabük Orman İşletme Müdürlüğü, Karabük Zalifre Otel, Safranbolu Otelleri, Safranbolu Zalifre otel, Safranbolu Zalifre otel Yangın, Zalifre Otel, Zalifre Otel Yangın, Zalifre Safranbolu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları