Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Arap Turistler Saç Ekimi İçin Türkiye’ye Akın Ediyor

16 Temmuz, 2012 | 17:10

Yazında gelmesi ile birlikte Türkiye’de saç ekimi oranlarında artışlar yaşanmaya başladı. Özellikle Arapların gösterdiği yoğun ilgi nedeniyle saç ekimi Türkiye’de çok talep görüyor.

Ülkelerinde yaşadıkları stres nedeniyle saçları dökülen Araplar saç ekimi yaptırmak için Türkiye’yi tercih ediyor. Arap halklarında yaşanan içsel sorunlar nedeniyle kellik oranında da artış yaşanıyor. Durum böyle olunca çareyi saç ekimi yaptırmakta buluyorlar.

Genel duruma bakılınca son yıllarda Türkiye’de sağlık turizmi Arapların gözdesi haline geldi. Bunun nedeni Arabistan, Katar, Dubai ve diğer Arap ülkelerinden gelen turistlerin Türkiye’deki zengin imkanlar nedeniyle rahatlama, saç ekimi ve diğer tedavi olanaklarında Türkiye’yi tercih etmesinden kaynaklanıyor.

Arap turistlerin saç ekimi için ödediği ücretler seansa göre değişiyor. Saç ekimi fiyatları 3-6 bin lira arasında değişirken son derece uygun fiyatlarla konaklama hizmeti de sunuluyor. Bazı seanslar tek seansta biterken bazıları da hastanın saç durumuna göre birkaç günü bulabiliyor.

Arapların saç ekimi için Türkiye’yi tercih etmesinden sonra Avrupalı turistlerde ülkemize gelmeye başladı. Bunun nedeni saç ekimi fiyatlarının Türkiye’de Avrupa’ya göre son derece ucuz olması. Zaten Avrupa standartlarında koşullara sahip olan ülkemizde turistler kendi ülkelerinde daha fazla para vermek istemiyor. Örneğin saç ekimi fiyatı Türkiye de 3-6 bin lira arasında değişirken Avrupa ülkelerinde 15-20 bin Euro’ya kadar çıkabiliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
saç ekimi, saç ekimi araplar, saç ekimi fiyat, saç ekimi fiyatı, saç ekimi fiyatları, saç ekimi seans fiyatları, saç ekimi turistler, saç ekimi ünlüler, saç ekimi yöntemi, Sağlık Turizmi,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
adanalı
21 Ekim, 2012

bosuna yaptırmıs arap bu tiple mahkemeye cıksa 15 yıl yer:d

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Ekim 21st, 2012 at 02:42 adanalı mention something about this post....

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları