Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sabre’nin Radar Raporu 2017’ye Göre “Gelişen Teknoloji Rekabeti Arttıracak”

20 Eylül, 2017 | 16:57

Teknoloji Turizm Sabre Radar Raporu 2017

Turizm ve teknoloji analiz platformu SABRE her yıl paylaştığı ve 2017 Radar Rapor’unu yayınladı ve çarpıcı açıklamalara yer verdi; “Teknolojideki gelişmeler Turizmde rekabeti arttıracak”

SABRE, turizm ve teknoloji analiz platformu olarak her yıl Radar raporu yayını yapıyor. Bu seneki raporda ise çarpıcı açıklamalara yer verdi. Hızla gelişen teknolojinin ve uzay yolculuklarının başlaması üzerine hazırlanan raporda, teknolojilerin artması sonucunda; gelecek dönemlerde uzay turizminin daha da artış göstereceği sonucuna varıldı. Özellikle, planlanan Mars yolculuğu ve kolonileşme sonucunda bu asır yeni turizm firmaların ortaya çıkacağını ve uzay turizminin yaygınlaşacağı öne sürüldü.

Raporda ayrıca gelişen teknoloji sonucunda yapay zekanın gelişmesi, turizm sektöründe kullanımının artacağını ve maliyetlerin düşüreceğini belirtiyor. Ayrıca, Firma yetkilisi, “Rapora göre, ülkelerin, sanayilerini, hükümetlerini, ticaretini ve kültürünü değiştirmek isteyen yenilikçilerle ilerleyeceğini ve etkilerin kısa ve uzun vadede seyahat ortamını değiştirme ihtimalinin daha yüksek olduğunu görüyoruz. ” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Radar Raporu 2017, Sabre, Teknoloji, Teknolojideki gelişmeler Turizmde rekabeti arttıracak, Turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları