Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki Duty Free yenilendi

12 Nisan, 2018 | 16:38

sabiha gokcen duty free

Duty Free konusunda Türkiye’nin büyük markalarından olan Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi.

Duty Free konusunda Türkiye’nin büyük markalarından olan Setur Duty Free, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi.

Setur Duty Free’den yapılan açıklamaya göre, Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katındaki mağazasını büyüterek yeniledi. Sabiha Gökçen Havalimanı dış hatlar gelen yolcu katında yaklaşık 10 yıldır iki ayrı mağaza ile misafirlerine hizmet veren Setur Duty Free, bu mağazalarını birleştirerek hem 500 metrekare daha büyük bir alana sahip oldu hem de ziyaretçilerine çok daha açık, ferah ve modern bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı.

Yenilenen Duty Free mağazasında hem mevcut markalara daha fazla alan açıldı hem de yeni markalara yer verme imkanı sağlandı. Yenilenen mağazasındaki kasa sayısını da 8’den 14’e çıkartılırken, çok daha ferah, zengin ve hızlı bir alışveriş deneyimi sunmaya başladı.

Üç fazda toplam 4,5 ay süren yenileme çalışmaları sonucunda açılan yeni Duty Free mağazası, toplam bin 444 metrekare alan üzerinde, 14 binden fazla ürün çeşidini kaçırılmayacak fiyatlarla sunuyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Duty Free yenilendi, Sabiha Gökçen Havalimanı, Setur Duty Free,

Turizm Yorumları

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları