Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sabiha Gökçen Havalimanı’na ‘En İyi Pazarlama Ödülü’

22 Mayıs, 2012 | 18:29

İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, havacılık sektöründe Avrupa’nın en önemli etkinliklerinden biri olan Avrupa Güzergâh Geliştirme Forumu’nda (Routes Europe), Güney Avrupa ve Akdeniz kategorisinde, ‘En İyi Pazarlama Ödülü’ne (Best Marketing Award) layık görüldü.

Avrupa’nın önde gelen havacılık organizasyonlarından Routes Europe’ta, ‘En İyi Pazarlama Ödülü’ Estonya’nın başkenti Tallinn’de düzenlenen gala gecesinde sahiplerini buldu.

20-22 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilen ve bu yıl yedincisi düzenlenen Routes Europe’ta, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı adına ödülü İSG Ticari Havacılık Müdürü Asiyat Khasanova aldı.

Sabiha Gökçen Havalimanı’nın yarıştığı kategoride Atina, Antalya ile Malaga Havalimanları da yer alıyordu.

Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı; geçtiğimiz yıllarda da Güney Avrupa ve Akdeniz bölgesinde, ‘Pazarlamada Mükemmeliyet’ kategorisinde ‘Yüksek Övgüye Değer’ olmak üzere iki yıl üst üste ödüllere layık görülmüştü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Best Marketing Award, En İyi Pazarlama Ödülü, İstanbul Sabiha Gökçen, Routes Europe, Sabiha Gökçen, Sabiha Gökçen Havaalanı, Sabiha Gökçen Havaalanı Ödül, Sabiha Gökçen Havalimanı, Sabiha Gökçen Havalimanı Ödül, Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Turizm Haberleri,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları