Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Sabancı’dan otel ve lüks konut yatırımı

04 Mart, 2010 | 19:07

Vista’nın patronu Dilek Sabancı, turizmin ardından gayrimenkulde de büyüyecek.

Sabancı, kendisiyle aynı ismi taşıyan gayrimenkul şirketiyle, İstanbul, İzmir, Bursa ve Antalya’da otel zinciri, lüks konut ve ofis yapacak.

İtalya’da butik otel yapan Sabancı, Alaçatı’da 60 dönüm üzerinde resort otel, İstanbul’da ise rezidans yapmaya hazırlanıyor.

Babası merhum Sakıp Sabancı’nın “kızım seyahat etmeyi seviyor” diyerek kurduğu turizm şirketi Vista’yı alanında lider yapan Dilek Sabancı, şimdi de gayrimenkul sektöründe adından söz ettirecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dilek Sabancı, Dilek Sabancı Haberleri, Dilek Sabancı Otel Yatırımı, Otel Lüx Konut Yatırımı, Sakıp Sabancı, Sakıp Sabancı haberleri,
  • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
    Fiyatı ne kadar?
  • Lisan bilen eleman aranıyor
    Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
  • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
    Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
  • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
    Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları