Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ryanair, Mallorca Tatilini 50 Euro Altında Satıyor

11 Ağustos, 2017 | 11:08

Ryanair Mallorca

Ryainair, Mallorca bira tatil düşünen kişi için 50 euro’nun altından tatil satıyor. Ryanair Holidays, bu uygun fiyatlara 20 bin Mallorca tatili satıyor.

İrlanda´nın meşhur uygun fiyatlı havayolları şirketinin tur operatörü kolu olan Ryanair Holidays, tur operatörlüğüne başladıktan beş ay sonra Almanya piyasasında en büyük Mallorca kampanyalarının birine imza atıyor ve Eylül ayına kadar tek tatil günü 50 Euro´nun altına gelecek toplam 20 bin tatil paketi satıyor.

Bu uygun fiyatlara sunulan üç, beş ve yedi günlük tatil paketlerin içinde Palma de Mallorca´ya gidiş-dönüş uçak, transferler ve HolidayCheck´te puanı yüksek apart otel veya otelde konaklama dahildir. En uygun fiyatlı üç yıldızlı on tesiste üç günlük tatil bedeli günlük olarak 45 Euro´nun altında bile kalıyor.

En uygun fiyatlar, kısa tatilini bagajsız yapanlar için var ya da uzun vadeli plan yapanlar için var: Önümüzdeki ilkbahar için dört yıldızlı harika bir otel içinde yedi gece kalmak isteyenler, uçak ve transfer dahil sadece 333 Euro ödeyecektir.

Ryanair Holidays uygun fiyatlı tatil programı sunan faaliyetine Mart 2017´de başladığı halde ilk yılında toplam 100 bin tatil paketi satacağından emin. Ryanair Holidays Almanya´nın yanısıra bir de İngiltere´de, İrlanda´da, İtalya´da ve İspanya´da tur operatörü olarak faaliyetine başlamış durumda.

 

Kaynak; 1

 

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mallorca, Ryanair, Ryanair Holidays,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları