Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ryanair İki Binden Fazla Uçuş İptali Yapacak

18 Eylül, 2017 | 14:48

Ryanair Uçuş İptalleri

Avrupa´nın ünlü “ucuzcu” havayolları şirketi Ryanair önümüzdeki altı haftada binlerce uçuşunu iptal etmeyi planlıyor. Amaç, uçaklarının daha dakik olarak uçmalarını sağlamak.

 

İsviçre´de yayınlanan „Handelszeitung“ gazetesinin haberine göre Ryanair, uçaklarının daha dakik bir şekilde havalanıp varmalarını sağlamak için müşterilerinin tepkisini çekecek olan ilginç bir yöntem seçtiğini bildirdi: Ryanair, önümüzdeki altı haftalık dönemde 2,100 uçuş iptal edecek. Bu rakam, her günde 40 ile 50 uçuşların iptal edileceği anlamına geliyor.

Oldukça büyük bir sayı gibi gelen bu rakam, Ryanair´in toplam uçuşlarının ancak yüzde ikisine tekabül ediyor. Ryanair bu alışılmadık hareketle Kasım ayında başlayan kış programından önce uçuşlarındaki dakikliği daha iyi bir seviyeye çekmeye çalışacak.

Ryanair sözcüsü Robin Kiely bu konuda uçuşların iptali ile „uçuş planlarımızın sağlamlığını iyileştirerek dakikliğimizi yüzde 90 seviyesine çekebileceğiz“ diye konuştu.

Ryanair´in ekonomik durumu şu anda oldukça iyi sayılır. Ryanair, Nisan´dan başlayarak Haziran sonuna kadar devam eden yılın ikinci çeyreğini 397 milyon Euro´luk net kar ile bitirmeyi başardı.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avrupa, Ryanair, Uçuş İptali,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları