Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Ryan Giggs Hindistan Futsal Liginde oynayacak

14 Temmuz, 2016 | 06:53

Ryan Giggs Hindistan Futsal Liginde oynayacak Yıllarca Manchester United forması giydikten sonra emekli olan Ryan Giggs, Hindistan Futsal Liginde futbola geri dönüyor.

İngiltere Premier Lig takımlarından Manchester United’da 29 yıl top koşturan ardından da teknik kadroda yer alan Ryan Giggs, Jose Mourinho’nun menajerliğe gelişiyle İngiliz ekiple yollarını ayırma kararı aldı.

Premier Lig macerasına ve İngiltere’ye veda eden Ryan Giggs, yeniden futbol oynama kararı aldı. Efsane futbolcu, Hindistan Futsal Ligi’nde futsal oynayacağını açıkladı.

Hindistan Futsal Ligi’nde kimler yok ki; Ronaldinho, Crespo, Scholes

Manchester United efsanesi Paul Scholes da daha önce yaptığı açıklamada Hindistan Futsal Ligi’nde oynayacağını açıklamıştı. Dönem dönem adı Türk kulüpleriyle de sıkça anılan usta golcü Hernan Crespo da Hindistan Futsal Ligi’nde oynayacak.

En büyük sürpriz Ronaldinho

En büyük sürpriz ise Ronaldinho olarak dikkat çekiyor. Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho da önümüzdeki sezon Hindistan Futsal Ligi’nde oynamayı kabul etti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Crespo, Hindistan Futsal Ligi, İngiltere, ingiltere premier lig, Manchester United, Ronaldinho, Ryan Giggs, Scholes,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları