Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rüzgar sörfü ve kiteboard sporcuları Alaçatı’da buluştu

03 Eylül, 2014 | 11:43

Red Bull Aegean Cross Farklı ülkelerden rüzgar sörfü ve kiteboard meraklılarını Ege’de buluşturan Red Bull Aegean Cross, 1-2 Eylül 2014 tarihlerinde Alaçatı’da gerçekleştirildi.

2 Eylül’de düzenlenen finaller parkurdaki rüzgarın yetersiz olması nedeniyle start verilmesinden yaklaşık 2 saat sonra hakem heyeti tarafından durduruldu.

Türkiye’de rüzgar sörfü ve kiteboard’u buluşturan tek yarış olan ve yıl boyunca su sporları tutkunlarının sabırsızlıkla beklediği Red Bull Aegean Cross, 1-2 Eylül 2014’te iddialı sörfçüleri Alaçatı’da buluşturdu.

Alaçatı Beach Resort Çark Plajı’ndan start alan yarış ilk günkü eleme ve sıralama turlarının ardından ikinci günkü finalde iki ayrı kategoride start aldı. Katılımcılara verilen GPS sistemi sayesinde parkurdaki sporcuların yerleri hakem heyeti tarafından anlık olarak izlenirken, yarış öncesi ve sırasında rüzgarın hızı ve şiddeti de anlık olarak kontrol edildi. Yarış başlangıcından yaklaşık 2 saat sonra rüzgarın durumunu değerlendiren hakemler yarışın durdurulmasına karar verdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aegean Cross, Alaçatı, Alaçatı Beach Resort, Alaçatı sörf, Kiteboard, kiteboard alaçatı, kiteboard ege, kiteboard turnuvası, Red Bull, Red Bull Aegean Cross, Red Bull kiteboard, Red Bull sörf, rüzgar sörfü, rüzgar sörfü alaçatı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları