Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan Türkiye’ye Öneri Karadeniz’de Ortak Kruvaziyer Turu

04 Nisan, 2017 | 07:48
Rusya Türkiye Ortak Kruvaziyer

Rusya Türkiye Ortak Kruvaziyer

Rusya’dan Karadeniz Turizmini Canlandırmak İçin Türkiye’ye Ortak Kruvaziyer Önerisi: Sochi-İstanbul Gemi Turları

Geçen sene diplomatik krizler ve iki ülkenin aldığı yaptırımlar sonucunda neredeyse Rusya ile Türkiye arasında turizm ilişkileri durma noktasına geldi. Türkiye Otelciler Birliği (TÜROB), 2014 yılındaki 4.5 milyonluksayıya ulaşması ama geçen sene ise bir milyonun altında seyiren Rus turist sayısı 1 milyonun altına düştü. Yapılan çalışmalar ve girişimler sonucu bu sene Rus turistte artış bekleniyor ve yine 2014 rakamlarına ulaşılması hedefi olan Türkiye için Rusya’dan ortak bir çalışma önerisi de geldi. Sochi – İstanbul Gemi Turları ile kruvaziyer turizmini de Karadeniz’de canlandıralım. Türkiye’den ise TÜROB, iki ülke arasındaki kruvaziyer turlarının başlatılması konusunda destekçi olduğunu bildirdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kruvaziyer Turları, Rusya, Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları