Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’da Putin Modası

08 Mayıs, 2017 | 16:37

Rusya'da Putin Modası

Rusya’da devlet başkanı Putin’in fotoğraflarının yer aldığı baskılı tişörtler ilgi odağı oldu.

Rusya, son günlerde Vladimir Putin baskılı tişörtler giymeye başladı. İngiliz medyasına göre, bu tişörtler Rusya’da gelecek yıl yapılacak başkanlık seçimleri için Putin isminin gündemde kalmasını amaçlıyor. Project Set isimli gençlik grubu tarafından piyasaya sunulan tişörtlere Rusya halkının yoğun ilgi göstermesi de dikkatlerden kaçmadı.

Rusya'da Putin Modası

Putin tişörtleri projesini hayata geçiren aktivistler, Putin’in sadece bir politikacı değil uzun vadeli ünlü bir marka olduğunu savunuyor. Bakalım bu tişörtler 2018 yılındaki seçimlerde 6 yıl daha Rusya devlet başkanı olmak için yarışacak Putin’e ne katkı sağlayacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Putin, Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları