Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’da Ağustos ayının lideri AtlasGlobal!

28 Ağustos, 2018 | 12:19

Rusya'da Ağustos ayının lideri AtlasGlobal!

Rusya’da Ağustos ayının lideri AtlasGlobal oldu. AtlasGlobal, Ağustos ayında Rusya’da en çok yolcu taşıyan yabancı hava yolu şirketleri arasında ilk sıraya oturdu. THY ile Onur Air de listede yer buldu.

AtlasGlobal, Ağustos ayında Rusya‘da piyasaya arz ettiği haftalık koltuk sayısında Rusya dışı taşıyıcılar arasında ilk sıraya yerleşti.

Rusya’da Ağustos ayının lideri AtlasGlobal

Anker Report tarafından hazırlanan Rusya havacılık raporuna göre, Ağustos ayında Rusya’da piyasaya sunduğu haftalık koltuk sayısını 2017 yılının aynı ayına kıyasla % 70 oranında yükselten AtlasGlobal, tüm hava yolları arasında dördüncü, yabancı bayraklı hava yolları arasında ise ilk sırada yer aldı.

Aeroflot açık ara önde, AtlasGlobal 4. sırada

Rusya merkezli Aerolflot, Ağustos ayında piyasaya sunduğu haftalık 213 bin koltukla listenin ilk sırasına otururken, 47 bin koltukla S7 Airlines ikinci ve 26 bin 100 koltukla Ural Airlines üçüncü sırada yer aldı. AtlasGlobal ise, haftalık 17 bin koltukla listede 4. sırasında bulunuyor.

Banker Report listesi

THY ile Onur Air de listeye girdi

Türk Hava Yolları (THY) 13 bin koltukla listenin 8. sırasında yer bulurken, bir diğer Türk bayraklı taşıyıcı Onur Air ise 10 bin 670 koltukla 9. sırada yer aldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aerolflot, Ağustos ayında, Anker Report, Atlasglobal, Onur Air, Rusya dışı taşıyıcılar, S7 Airlines, THY, Ural Airlines,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları