Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan gelip Yörük Parkı’na hayran kaldılar

29 Ağustos, 2014 | 10:15

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde yaşayan ve ilk defa Kemer’e gelen Anna Bagdanova ve Alice Soyka Yörük Parkını ziyaret ederek, anı defterine yazdılar.

St.Petersburg kentinde yaşayan Ekonomist Anna Bagdonova ve Diş Teknisyeni Alice Soyka Yörük Parkına hayran kaldı.

Kemer’in simini St.Petersburg’da çok sık duyduklarını ve bu yıl bir hafta tatillerini Kemer’de geçirdiklerini ifa eden Anna ve Alice Kemer’in anlatıldığı kadar güzel olduğunu ifade ettiler ve Yörük Parkının da Türk kültürünü çok iyi yansıttığını söylediler.

Yörük Parkı Sahiplerinden Cemal Şahin iyicil’den Yörük Kültürü hakkında bilgiler alan Anna ve Alice yaptığı açıklamada “ Rusya’nın St.Petersburg şehrinde yaşıyoruz. Buraya tatile gelen yakın arkadaşlarımızdan Kemer’i çok dinledik. Daha büyük bir yer olduğunu sanıyorduk ama Kemer küçük ve şirin bir yer. Kaldığımız otelin dışına çıkarak bölgeyi de gezemeye çalışıyoruz. Yörük Parkına da gelerek Türk Gelenek ve kültürünü yerinde görme fırsatı bulduk. Burası çok güzel” dedi.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kemer, Kemer Antalya, Kemer Haberleri, Kemer turizm, Kemer yörük parkı, Rusya, rusya haberleri, St. Petersburg, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg Turu, Yörük Parkı, Yörük Parkı antalya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları