Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan gelip Yörük Parkı’na hayran kaldılar

29 Ağustos, 2014 | 10:15

Rusya’nın St. Petersburg şehrinde yaşayan ve ilk defa Kemer’e gelen Anna Bagdanova ve Alice Soyka Yörük Parkını ziyaret ederek, anı defterine yazdılar.

St.Petersburg kentinde yaşayan Ekonomist Anna Bagdonova ve Diş Teknisyeni Alice Soyka Yörük Parkına hayran kaldı.

Kemer’in simini St.Petersburg’da çok sık duyduklarını ve bu yıl bir hafta tatillerini Kemer’de geçirdiklerini ifa eden Anna ve Alice Kemer’in anlatıldığı kadar güzel olduğunu ifade ettiler ve Yörük Parkının da Türk kültürünü çok iyi yansıttığını söylediler.

Yörük Parkı Sahiplerinden Cemal Şahin iyicil’den Yörük Kültürü hakkında bilgiler alan Anna ve Alice yaptığı açıklamada “ Rusya’nın St.Petersburg şehrinde yaşıyoruz. Buraya tatile gelen yakın arkadaşlarımızdan Kemer’i çok dinledik. Daha büyük bir yer olduğunu sanıyorduk ama Kemer küçük ve şirin bir yer. Kaldığımız otelin dışına çıkarak bölgeyi de gezemeye çalışıyoruz. Yörük Parkına da gelerek Türk Gelenek ve kültürünü yerinde görme fırsatı bulduk. Burası çok güzel” dedi.

Halil ÖNCÜ-KEMER

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kemer, Kemer Antalya, Kemer Haberleri, Kemer turizm, Kemer yörük parkı, Rusya, rusya haberleri, St. Petersburg, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg Turu, Yörük Parkı, Yörük Parkı antalya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları