Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“2016 Rusya ve Türkiye arasında turizm yılı olabilir”

02 Aralık, 2014 | 11:29

Resmi temaslarda bulunmak için Türkiye’ye gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2016 yılının Türkiye ve Rusya arasında turizm yılı olabileceğini söyledi.

Türkiye ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ortak bir basın toplantısı düzenleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iki ülke arasındaki turizm planlamaları hakkında konuştu.

Rusya’nın, Almanya’nın ardından Türkiye’nin ikinci büyük ticaret ortağı olduğuna dikkati çeken Putin, Türk müteahhitlerinin Rusya’da etkili olduklarını ve Soçi olimpiyatlarında 3 milyar dolarlık proje üstlendiklerini söyledi.

Putin, 4 milyon Rus turistin de Türkiye’ye geldiğini hatırlatarak, 2016 yılının taraflar arasında “turizm yılı” olmasının planlandığını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Vladimir Putin, Vladimir Putin açıklama, Vladimir Putin Recep Tayyip Erdoğan, Vladimir Putin Rusya, Vladimir Putin soçi, Vladimir Putin turizm, Vladimir Putin türkiye,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları