Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“2016 Rusya ve Türkiye arasında turizm yılı olabilir”

02 Aralık, 2014 | 11:29

Resmi temaslarda bulunmak için Türkiye’ye gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2016 yılının Türkiye ve Rusya arasında turizm yılı olabileceğini söyledi.

Türkiye ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ortak bir basın toplantısı düzenleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iki ülke arasındaki turizm planlamaları hakkında konuştu.

Rusya’nın, Almanya’nın ardından Türkiye’nin ikinci büyük ticaret ortağı olduğuna dikkati çeken Putin, Türk müteahhitlerinin Rusya’da etkili olduklarını ve Soçi olimpiyatlarında 3 milyar dolarlık proje üstlendiklerini söyledi.

Putin, 4 milyon Rus turistin de Türkiye’ye geldiğini hatırlatarak, 2016 yılının taraflar arasında “turizm yılı” olmasının planlandığını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Vladimir Putin, Vladimir Putin açıklama, Vladimir Putin Recep Tayyip Erdoğan, Vladimir Putin Rusya, Vladimir Putin soçi, Vladimir Putin turizm, Vladimir Putin türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları