Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

“2016 Rusya ve Türkiye arasında turizm yılı olabilir”

02 Aralık, 2014 | 11:29

Resmi temaslarda bulunmak için Türkiye’ye gelen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2016 yılının Türkiye ve Rusya arasında turizm yılı olabileceğini söyledi.

Türkiye ziyareti sırasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ortak bir basın toplantısı düzenleyen Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, iki ülke arasındaki turizm planlamaları hakkında konuştu.

Rusya’nın, Almanya’nın ardından Türkiye’nin ikinci büyük ticaret ortağı olduğuna dikkati çeken Putin, Türk müteahhitlerinin Rusya’da etkili olduklarını ve Soçi olimpiyatlarında 3 milyar dolarlık proje üstlendiklerini söyledi.

Putin, 4 milyon Rus turistin de Türkiye’ye geldiğini hatırlatarak, 2016 yılının taraflar arasında “turizm yılı” olmasının planlandığını kaydetti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Vladimir Putin, Vladimir Putin açıklama, Vladimir Putin Recep Tayyip Erdoğan, Vladimir Putin Rusya, Vladimir Putin soçi, Vladimir Putin turizm, Vladimir Putin türkiye,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları