Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya; Türkiye Charter Uçuşları Durabilir

11 Nisan, 2017 | 15:01
Türkiye Rusya Charter Uçuşları

Türkiye Rusya Charter Uçuşları

Rusya’nın Önde Gelen Haber Ajanslarından Biri Olan RIA Novosti, Rusya Havacılık Kurumu (Rosavistiya) Tarafından, Rusya’dan Türkiye’ye Charter Uçuşlarının Durdurulabileceğini İddia Etti

Haber Ajansına göre Rusya Havacılık Kurumu (Rosavistiya) tarfından, Rus hava yolu firmalarına mektup gönderildiği ve bu mektup’da Rusya Havacılık Kurumunun Türkiye Charter Uçuşlarının Durdurulabileceğini beyan ettiği açıklandı.

ATOR Başkanı Maya Lomidze’den Açıklama Geldi

Rusya Federal Turizm Ajansı (ATOR) Başkanı Maya Lomidze ise şimdilik Türkiye’ye charter uçuş yasağı bulunmadığını söyledi. Lomidze, “Türkiye’de 16 Nisan’da siyasi gelişmelerle ilgili olarak ülkede olumsuz gelişmeler meydana geldiğinde  muhtemel bazı gerginlikler yaşanması durumuna karşı konunun gündeme geldiğini tahmin edebiliriz.” açıklamasında bulundu.

Rusya, Rus savaş uçağının düşürülmesinden sonra başlayan diplomatik kriz sonucunda Türkiye’ye charter uçuşlarını 9 ay boyunca durdurmuştu.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
ATOR Başkanı Maya Lomidze, Charter Uçuşları, Rusya, Türkiye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları