Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya ve Türki Cumhuriyetler’in sağlık turizmi tercihi Türkiye

17 Aralık, 2013 | 12:26

saglik-turizmi-turkiye Sağlık turizminde Türkiye’yi tercih eden ülkelerin başını Rusya ve Türki Cumhuriyetler çekiyor.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bakanlığının 2013 çalışmalarını değerlendirdi. Müezzinoğlu, Türkiye’nin sağlık turizmine ilişkin soruları cevapladı.

Türkiye’nin sağlık turizminde 2014 yılı itibariyle önümüzdeki 5 yıllık dilim ve ikinci 5 yıllık dilim şeklinde bir süreci planladıklarını belirten Müezzinoğlu, Türkiye’nin yakın coğrafyasında 1 milyarı aşkın bir nüfus olduğunu söyledi ve ekledi:

“Rusya ve Türki Cumhuriyetler, Afrika ve Kuzey Afrika, Ortadoğu, onun dışında Avrupa için Türkiye artık sağlıkta önemli bir merkez”

Türkiye’ye en çok Libya’dan sağlık turisti geldiğinin hatırlatılması üzerine Müezzinoğlu, en çok sağlık turistinin Rusya’dan, Romanya ve Balkan ülkelerinden geldiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Bakanı, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Turizmi, Sağlık turizmi rusya, Sağlık turizmi türki cumhuriyetler, Sağlık Turizmi Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Türki Cumhuriyetler turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları