Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya ve Türki Cumhuriyetler’in sağlık turizmi tercihi Türkiye

17 Aralık, 2013 | 12:26

saglik-turizmi-turkiye Sağlık turizminde Türkiye’yi tercih eden ülkelerin başını Rusya ve Türki Cumhuriyetler çekiyor.

Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Bakanlığının 2013 çalışmalarını değerlendirdi. Müezzinoğlu, Türkiye’nin sağlık turizmine ilişkin soruları cevapladı.

Türkiye’nin sağlık turizminde 2014 yılı itibariyle önümüzdeki 5 yıllık dilim ve ikinci 5 yıllık dilim şeklinde bir süreci planladıklarını belirten Müezzinoğlu, Türkiye’nin yakın coğrafyasında 1 milyarı aşkın bir nüfus olduğunu söyledi ve ekledi:

“Rusya ve Türki Cumhuriyetler, Afrika ve Kuzey Afrika, Ortadoğu, onun dışında Avrupa için Türkiye artık sağlıkta önemli bir merkez”

Türkiye’ye en çok Libya’dan sağlık turisti geldiğinin hatırlatılması üzerine Müezzinoğlu, en çok sağlık turistinin Rusya’dan, Romanya ve Balkan ülkelerinden geldiğini söyledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Bakanı, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu, Sağlık Turizmi, Sağlık turizmi rusya, Sağlık turizmi türki cumhuriyetler, Sağlık Turizmi Türkiye, Türki Cumhuriyetler, Türki Cumhuriyetler turizm,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları