Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan turizm hamlesi: 20 ülkenin vatandaşlarına vizesiz giriş izni

04 Kasım, 2013 | 12:36

rusya-vize Rusya, turizmi canlandırmak adına yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Vize rejimi olan 20 ülkenin vatandaşları Rusya’ya üç günlüğüne vizesiz girebilecek.

Duma’da Kültür Bakanlığı’nın insiyatifiyle sunulan tasarının onaylanması halinde, Fransa, Almanya, Polonya, İngiltere, Hollanda, İsveç, İtalya, İsviçre, Avusturya, Belçika, Finlandiya, Yunanistan gibi ülkelerin vatandaşları üç günlüğüne Rusya’ya vizesiz giriş yapabilecek.

Uygulamanın Kanada, Avustralya, Japonya, Güney Kore, Çin, Singapur gibi ülkelerin vatandaşlarını da kapsaması bekleniyor.

1 Haziran 2014 tarihinden itibaren yürürlüğe girmesi planlanan uygulama yalnızca hava yoluyla ülkeye gelen turistler için geçerli olacak.

Türkrus

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Çin, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, İngiltere, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Kültür Bakanlığı, Polonya, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova, Rusya turizm, Singapur, Turizm Haberleri, Yunanistan,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları