Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan turizm hamlesi: 20 ülkenin vatandaşlarına vizesiz giriş izni

04 Kasım, 2013 | 12:36

rusya-vize Rusya, turizmi canlandırmak adına yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Vize rejimi olan 20 ülkenin vatandaşları Rusya’ya üç günlüğüne vizesiz girebilecek.

Duma’da Kültür Bakanlığı’nın insiyatifiyle sunulan tasarının onaylanması halinde, Fransa, Almanya, Polonya, İngiltere, Hollanda, İsveç, İtalya, İsviçre, Avusturya, Belçika, Finlandiya, Yunanistan gibi ülkelerin vatandaşları üç günlüğüne Rusya’ya vizesiz giriş yapabilecek.

Uygulamanın Kanada, Avustralya, Japonya, Güney Kore, Çin, Singapur gibi ülkelerin vatandaşlarını da kapsaması bekleniyor.

1 Haziran 2014 tarihinden itibaren yürürlüğe girmesi planlanan uygulama yalnızca hava yoluyla ülkeye gelen turistler için geçerli olacak.

Türkrus

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Çin, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, İngiltere, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Kültür Bakanlığı, Polonya, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova, Rusya turizm, Singapur, Turizm Haberleri, Yunanistan,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları