Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan turizm hamlesi: 20 ülkenin vatandaşlarına vizesiz giriş izni

04 Kasım, 2013 | 12:36

rusya-vize Rusya, turizmi canlandırmak adına yeni bir uygulamayı hayata geçiriyor. Vize rejimi olan 20 ülkenin vatandaşları Rusya’ya üç günlüğüne vizesiz girebilecek.

Duma’da Kültür Bakanlığı’nın insiyatifiyle sunulan tasarının onaylanması halinde, Fransa, Almanya, Polonya, İngiltere, Hollanda, İsveç, İtalya, İsviçre, Avusturya, Belçika, Finlandiya, Yunanistan gibi ülkelerin vatandaşları üç günlüğüne Rusya’ya vizesiz giriş yapabilecek.

Uygulamanın Kanada, Avustralya, Japonya, Güney Kore, Çin, Singapur gibi ülkelerin vatandaşlarını da kapsaması bekleniyor.

1 Haziran 2014 tarihinden itibaren yürürlüğe girmesi planlanan uygulama yalnızca hava yoluyla ülkeye gelen turistler için geçerli olacak.

Türkrus

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Avustralya, Avusturya, Belçika, Çin, Finlandiya, Fransa, Güney Kore, Hollanda, İngiltere, İsveç, İsviçre, İtalya, Japonya, Kanada, Kültür Bakanlığı, Polonya, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova, Rusya turizm, Singapur, Turizm Haberleri, Yunanistan,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları