Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya, turizmde Türkiye’nin izinden gidiyor

28 Kasım, 2014 | 08:49

Rusya, turizmde Türkiye’nin izinden gidiyor. Rusya Turizm Ajansı Başkanı Oleg Safonov yaptığı açıklamada “Her şey dahil” sistemiyle çalışan otellerin yakın zamanda faaliyete gireceğini söyledi.

Rusya’nın turizm bölgesi Krasnodar’da önümüzdeki sezonda her şey dahil sistemiyle çalışacak otellerin faaliyete gireceği açıklandı.

Rossiyskaya Gazeta’nın haberine göre, Soçi’de düzenlenen Uluslararası Turizm Forumu’nda konuşan Rusya Turizm Ajansı Başkanı Oleg Safonov, Krasnodar’da Türkiye ve Mısır’da olduğu gibi her şey dahil sistemiyle çalışan otellerin hizmete açılmasının planlandığı bilgisini verdi.

Yeni yıldan itibaren Rusya sahillerine charter uçuşları başlayacağını ve bunun da uçuş fiyatlarını aşağıya çekmesinin beklendiğini söyleyen Safonov, “Turist sayısındaki artışın önümüzdeki sene de devam edeceğini düşünüyoruz” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Krasnodar, Krasnodar rusya, Oleg Safonov, Rusya, rusya haberleri, Rusya Moskova, Rusya Otelleri, Rusya sahilleri, Rusya turizm, Rusya Turizm Ajansı, rusya turu, Soçi, Soçi Rusya, Soçi turizm, Uluslararası Turizm Forumu, Uluslararası Turizm Forumu Rusya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları