Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’da turist sayısında artış

21 Haziran, 2013 | 15:02

Moskova'da turist sayısında artış Resmi verilere göre,Rusya’da turist sayısı artış gösterdi.

Kommersant gazetesinin, Jones Lang LaSalle bünyesindeki Hotels & Hospitality Group şirketinin verilerine dayanan haberine göre, Moskova’da 2013 yılının ilk beş ayında üç 5 ve yıldızlı otellerde ortalama gecelik konaklama fiyatı geçen senenin aynı dönemine göre 4 bin 750 rubleden 4 bin 900 rubleye yükseldi.

türkrus sitesinin haberine göre;Ritz, Ararat Park Hyatt, National, Balçug ve Lotte gibi lüks otellerin ortalama gecelik fiyatı ise yüzde 7 artışla 13 bin 400 rubleye çıktı.

5 Yıldızlı otellerde indirim

Diğer yandan beş yıldızlı otellerin ortalama fiyatı yüze 4 ucuzlayarak 10 bin rubleye, dört yıldızlı otellerin 6 bin 200 rubleden 6 bin 100 rubleye geriledi.

Dört yıldızlı otellerin doluluk oranı ise yüzde 67 arttı.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ararat Park Hyatt, Balçug, Lotte, Moskova, Moskova haberleri, moskova turist, National, Ritz, Rusya Otelleri, Rusya Turist, rusya turist sayısı, Rusya turizm,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları