Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’da sinema şöleni devam ediyor

02 Temmuz, 2015 | 08:06

Rusya’nın başkenti Moskova, sinema tutkunları için renkli bir festivale ev sahipliği yapıyor. “Rusya’da yolculuk” adlı festivalde, Rusya hakkında ilginç filmler seyirci ile buluşuyor.

Kosmos Sineması’nda 1-4 Temmuz tarihleri arasında yapılacak festivalde, Rusya’nın farklı bölgelerindeki yaşamı yansıtan filmler ekrana geliyor.

Festivalin “Yabancıların gözünde Rusya” adlı ikinci bölümünde ise, Rusya’daki hayatı yansıtan yabancı filmler gösterilecek.

Açık havada sinema keyfi

Öte yandan Moskova’daki açık hava sinemalarına her yaz yenileri de eklenmeye devam ediyor. Keyifli ve nostaljik bir ortamda sinema keyfi yaşamak isteyenler, soluğu başkentin en ünlü parklarındaki yazlık sinemalarda alıyor.

Yerli ve yabancı turistler, Sokolniki Parkı, Ermitaj Bahçesi, Krasnya Presnya gibi mekanlarda açık hava sinemasının keyfini çıkarıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ermitaj Bahçesi, Krasnya Presnya, Moskova, Moskova festival, Moskova parkları, Rusya, Rusya festival, Rusya film festivali, Rusya Haberleri, Rusya Moskova, Rusya moskova etkinlik, Rusya sinema, Sokolniki Parkı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları