Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’dan “Olimpiyat Ateşkesi” çağrısı

06 Şubat, 2014 | 11:15

Rusya, Suriye başta olmak üzere tüm silahlı çatışma taraflarına Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları döneminde ateşkes ilan edilmesi çağrısında bulundu.

Rusya Dışişleri Bakanlığı’nın konu ile ilgili olarak yayınladığı bildiride Rusya Federasyonu Kış Olimpiyatları’nın düzenleyicisi ve organizatörü olarak ısrarlı bir şekilde ülke ve kıta ayrımı yapılmaksızın tüm silahlı çatışma taraflarına bu dönemde “Olimpiyat Ateşkesi” ilan edilmesi çağrısı yaptı.

SOCHI KIŞ OLİMPİYATLARI TURU İÇİN TIKLAYIN

Açıklamada, “Bu çağrı her şeyden önce sadece o ülkede değil, aynı zamanda bölgede de ciddi bir istikrar bozucu bir etki yapan Suriye’de kan akıtan silahlı çatışma taraflarına yöneliktir” ifadelerine yer verildi.

Daha önce de “Olimpiyat Ateşkesi” ilan edilmesi çağrısı BM Genel Sekreteri Ban Ki Moon tarafından gelmişti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kış Olimpiyatları, Kış Olimpiyatları Rusya, Olimpiyat Ateşkesi, Olimpiyat Ateşkesi Rusya, Rusya, Rusya Dışişleri Bakanlığı, Rusya olimpiyat, Rusya Soçi, Soçi Kış Olimpiyatları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları