Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’da “Müze Gecesi”

20 Mayıs, 2014 | 16:33

muze-gecesi-rusya Moskova ve St. Petersburg‘da saat 18:00′dan sonra ziyarete açılan müzelere ilgi yoğun oldu. Müze Gecesi adı verilen organizasyon kapsamında, yerli ve yabancı turistler müzelere akın etti.

Rusya‘da uluslararası “Müze gecesi” kampanyası çerçevesinde, başkent Moskova ve Petersburg’da yüzlerce müze ziyaretçilerini ücretsiz kabul etti.

NationalTürk’ün haberine göre, Moskovalılar, kampanya kapsamında cumartesi günü saat 18.00′den sonra, 250′nin üzerinde müze ve sanat galerisini bedava ziyaret etme imkanı buldu. Petersburg’da da sanatseverler, şehirde etkinliğe katılan müzeleri ücretsiz gezdi.

“Müze gecesi” kapsamında, Rusya genelindeki müzelerde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, moskova haberler, Moskova müze, moskova müzeler, Moskova müzeleri, Moskova Rusya turu, Moskova turu, petersbur, Petersburg, petersburg müzeler, rusya haberleri, rusyax, St. Petersburg, St. Petersburg Müzeleri, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg Turu, St.Petersburg haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları