Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya’da “Müze Gecesi”

20 Mayıs, 2014 | 16:33

muze-gecesi-rusya Moskova ve St. Petersburg‘da saat 18:00′dan sonra ziyarete açılan müzelere ilgi yoğun oldu. Müze Gecesi adı verilen organizasyon kapsamında, yerli ve yabancı turistler müzelere akın etti.

Rusya‘da uluslararası “Müze gecesi” kampanyası çerçevesinde, başkent Moskova ve Petersburg’da yüzlerce müze ziyaretçilerini ücretsiz kabul etti.

NationalTürk’ün haberine göre, Moskovalılar, kampanya kapsamında cumartesi günü saat 18.00′den sonra, 250′nin üzerinde müze ve sanat galerisini bedava ziyaret etme imkanı buldu. Petersburg’da da sanatseverler, şehirde etkinliğe katılan müzeleri ücretsiz gezdi.

“Müze gecesi” kapsamında, Rusya genelindeki müzelerde çeşitli etkinlikler düzenlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, moskova haberler, Moskova müze, moskova müzeler, Moskova müzeleri, Moskova Rusya turu, Moskova turu, petersbur, Petersburg, petersburg müzeler, rusya haberleri, rusyax, St. Petersburg, St. Petersburg Müzeleri, St. Petersburg Rusya, St. Petersburg Turu, St.Petersburg haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları