Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya lideri Putin’den sürpriz vize açıklaması!

16 Temmuz, 2018 | 13:21

Rusya lideri Putin'den sürpriz vize açıklaması!

Rusya lideri Putin’den sürpriz vize açıklaması geldi. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkesinde organize edilen ve Fransa’nın şampiyonluğu ile tamamlanan 2018 Dünya Kupası’nın hemen ardından önemli açıklamalarda bulundu. Putin, vize konusunda sürpriz bir karar aldıklarını açıkladı.

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, 2018 Dünya Kupası’nın sona ermesinin ardından sonra önemli açıklamalarda bulundu.

Putin, Rusya’nın muhteşem sayılabilecek bir organizasyon gerçekleştirdiğini ifade ederek, “Dünya Kupası için Rusya’ya milyonlarca kişi geldi. Maçları izlemek isteyen taraftarlar yıl sonuna kadar özel işleri nedeniyle Rusya’ya gelmek zorunda kalabilir.

Bundan dolayı Rusya olarak aldığımız karar doğrultusunda 2018 Dünya Kupası’nda maçları izleyen tüm taraftarlara yıl sonuna kadar Rusya’ya girişte vize uygulanmayacak” şeklinde konuştu.

Rusya lideri Putin’den sürpriz vize açıklaması

Milyonlarca kişinin Rusya’yı daha yakından tanıma fırsatı bulduğunu belirten Rusya Devlet Başkanı, “Birçok insan artık ülkemiz hakkındaki fikirlerini değiştirdi. Bu bizim için önemli bir sonuç” dedi.

Rusya, 2018 Dünya Kupası öncesinde maçlara bilet alan yabancı ülke vatandaşlarına vizeyi kaldırmıştı. Maçlar için Rusya’ya giriş yapanlar ‘Fun ID’ adında bir kimlik almış, bu kimlikle Rusya’ya giriş çıkışlarında pasaport ve vize beyan etmemişlerdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
2018 Dünya Kupası, Fun ID, Rusya lideri Putin, Vize açıklaması, Vladimir Putin,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları