Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya lideri Putin’den Mısır açıklaması: Charter yasağı kaldırılacak!

18 Ekim, 2018 | 17:30

Rusya lideri Putin'den Mısır açıklaması: Charter yasağı kaldırılacak!

Rusya lideri Putin’den Mısır açıklaması: Charter yasağı kaldırılacak. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, Rusya’dan Mısır’ın resort bölgelerine dönük charter seferlerinin tekrar başlayacağını duyurdu.

Rusya lideri Vladimir Putin, Rusya’dan Mısır’ın resort bölgelerine dönük charter seferlerinin tekrar başlayacağını açıkladı.

Rusya lideri Putin’den Mısır açıklaması: Charter yasağı kaldırılacak

Rusya’da bulunan Mısır Cumhurbaşkanı Abdülfettah es-Sisi ile görüşen Vladimir Putin, iki ülke arasındaki hava yolu ulaşımının tamamen normale dönmesinin de gündeme geldiğini ifade etti.

Rusya lideri Vladimir Putin, Rus güvenlik uzmanlarının Hurghada ve Şarm El Şeyh’teki havalimanlarının güvenlik durumunu son bir kez daha kontrol edeceğini, bundan sonra Rusya’dan bu havalimanlarına dönük charter uçuşlarına izin verileceğini açıkladı.

Mısırlı dostlarımız her şeyi yaptı

“Mısırlı dostlarımız her şeyi yaptı”

Rusya lideri Putin, “Mısırlı dostlarımızın havalimanlarındaki güvenlik seviyesini yükseltmek için gerekli olan her şeyi yaptığını belirledik. Yakın gelecekte bu rotalarda charter seferlerine devam etmeye çalışacağız. ifadelerini kullandı.

Konu ile ilgili görüş bildiren Rus seyahat uzmanları ise açıklamada charter uçuşlarının ne zaman başlayacağına dair net bir tarihin belirtilmediğinin altını çizerek, “Görünüşe göre her şey Rus güvenlik uzmanlarının Hurghada ve Şarm El Şeyh havalimanlarında yapacakları incelemenin ardından belli olacak.” yorumunda bulundular.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Abdülfettah es-Sisi, Charter yasağı, Hurghada, Mısır, Rusya lideri Putin, Şarm el Şeyh, Vladimir Putin,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları