Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya iş adamları ve resmi pasaportlara vize muafiyeti getiriyor!

16 Ağustos, 2018 | 10:17

Rusya iş adamları ve resmi pasaportlara vize muafiyeti getiriyor!

Rusya iş adamları ve resmi pasaportlara vize muafiyeti getiriyor. İki ülke arasında görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya’nın Türk iş adamlarına ve resmi görevlilere vize muafiyeti getireceğini ifade etti.

İki ülke arasında görüşmelerin devam ettiğini söyleyen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya’nın Türk iş adamlarına ve resmi görevlilere vize muafiyeti getireceğini söyledi.

Rusya iş adamları ve resmi pasaportlara vize muafiyeti getiriyor

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Türk vatandaşlarına vizelerin kaldırılması için iki ülke arasında oluşturulan çalışma grubunun görüşmelere devam ettiğini açıkladı.

Türk vatandaşlarının halen Rusya’ya girmek için vize alırken, Rus turistler ve iş adamları Türkiye’ye 60 güne kadar vizesiz girebilmekte. Rus resmi pasaportu bulunanlar ise, Türkiye’ye girmek için vize almak durumunda.

2015 yılında Rusya ile yaşanan uçak düşürme krizinin ardından gerilen ilişkiler, daha sonra yerini normalleşmeye bırakmış ve Rusya, vizeler hariç, Türkiye’ye getirdiği kısıtlamaların ve yasakların çoğunu kaldırdığını açıklamıştı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Dışişleri Bakanı, Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya, Türk iş adamları, Türkiye, Vize, vize muafiyeti,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları