Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Rusya ile Türkiye arasındaki vize kolaylığı görüşmelerinin tarihi belirlendi!

23 Ekim, 2018 | 18:02

Rusya ile Türkiye arasındaki vize kolaylığı görüşmelerinin tarihi belirlendi!

Rusya ile Türkiye arasındaki vize kolaylığı görüşmelerinin tarihi belirlendi. Rusya Dışişleri Bakanlığı, Türkiye ile vize rejiminin kolaylaştırılmasına ilişkin görüşmelerinin 1 Kasım’da gerçekleşeceğini duyurdu.

Rusya Dışişleri Bakanlığı Konsolosluk Departmanı Başkanı İvan Volınkin, Rusya ve Türkiye’nin vize rejiminin kolaylaştırılmasına ilişkin görüşmelerinin 1 Kasımda gerçekleşeceğini açıkladı.

Rusya ile Türkiye arasındaki vize kolaylığı görüşmelerinin tarihi belirlendi

İvan Volinkin, Federasyon Konseyi Savunma ve Güvenlik Komitesi toplantısında yaptığı açıklamada, “Türkiye ile vize rejiminin kolaylaştırılmasına yönelik görüşmeler, 1 Kasım 2018 tarihinde Moskova‘da gerçekleşecek. Bu toplantıda tüm konsolosluk konularını görüşeceğiz” ifadelerini kullandı.

Rusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov ve Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, belirli vatandaş kategorileri için karşılıklı olarak vize rejiminin kolaylaştırılmasını ilgilendiren görüşmeler mekanizmasının oluşturulması konusunda Ağustos ayında anlaşma sağlamışlardı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Federasyon Konseyi, İvan Volınkin, Mevlüt Çavuşoğlu, Rusya Dışişleri Bakanlığı, Rusya Vize, Sergey Lavrov, Vize kolaylığı,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları